reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

padaczka

Meggie

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam! :) mam pytanko odnosnie padaczki u czteroletniej dziewczynki, prawdopodobnie jest to padaczka Jearona. czy ktos mogłby mi cos powiedziec na ten temat wiecej lub podac jakies strony, na ktorych cos znajde. serdeczne dzieki , pozdrawiam i Buźka :)

reklama
Rozwiązania
0
Witam..Wiem ze padaczka to nie jest latwa choroba nie wszyscy umieja sobie z nia poradzic. Sama w przedszkolu chorowalam. Mam pytanie czy sa osoby ktore zgodzilyby sie opowiedziec swoja historie do gazety? Padaczka jest problemem ktory dotyka bardzo wiele osob dlatego nie musicie byc sami! Prosze o odpowiedz na mojego e-maila czekam i goraco pozdrawiam cycolek90@o2.pl

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 0
I Forum pediatryczne 1
Basia80 Zdrowe dziecko 5

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry