reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Padniecie ze śmiechu - globulka dopochwowa

Na kiedy masz termin? Dlaczego byłaś w szpitalu?
Nie raz sobie myślę że tak się ogoliłam że w każdym miejscu byłam nie dogolona. To to musi komicznie wyglądać 😅 plus rany po zacięciu się 😂
Termin mam na 7 czerwca.
Byłam w szpitalu w 28 tyg że względu na skaracajaca się szyjkę. Zakładali mi pesser.
 
reklama
Dziewczyny, jest mi nawet wstyd to napisać a co dopiero zapytać lekarza. Liczę, że może któraś z Was też coś takiego odwaliła i mi podpowie.
Otóż, przyjmuje globulki dopochwowe Lactovaginal. Jestem w ciąży. Zawsze bez problemowo.
Nie wiem co odwaliłam wczoraj i jak to się stało ale uwaga(!)wsadziłam ją w cewkę moczową. Zaczęło mnie bardzo boleć i jak się skapnelam o co chodzi to ja szybko wyjęłam. Była tam może kilka sekund.
Teraz nie leci mi krew, a jedynie po oddaniu moczu są delikatne różowe ślady na papierze. Myślicie że to się zagoi czy jednak urolog?

PS. Tak, można się śmiać
Ja sie wciąż zastanawiam JAK? 😆

Tez czytalam Tamta historie.
Mysle ze samo się zagoinl podraznienie bez wizyty u lekarza
 
Apropo zabawnych historii. Moje współlokatorki studiują na uniwersytecie medycznym. Jedna jest na farmacji. Kolega, który już ma praktyki w aptece miał ciekawego klienta. Przyniósł receptę na czopki doodbytnicze. Sama nazwa wskazuje gdzie co i jak ;) kolega wydał receptę, a ten sam pan ( w starszym wieku) przychodzi z zapytaniem dlaczego dał mu takie gorzkie leki. Chłopak zdezorientowany, nie wie co się dzieje. Ten dziadek mówi mu, ze chce zamiennik tego leku, bo nie idzie wyssać do końca - takie gorzkie. Kolega pyta o nazwę leku, który ten pan ssie. Pan podaje nazwę - chłopak blednie. Facet ssał czopki :)
 
Ja się zastanawiam jak Ty to zrobiłaś. Dla mnie to jest wręcz niemożliwe. Przecież ujście cewki jest bardzo wąskie w porównaniu do pochwy. Pchałaś tą globulkę na chama?
 
Ja się zastanawiam jak Ty to zrobiłaś. Dla mnie to jest wręcz niemożliwe. Przecież ujście cewki jest bardzo wąskie w porównaniu do pochwy. Pchałaś tą globulkę na chama?
Ano jest możliwe. Jak się nie widzi przez brzuch gdzie jesteś, albo globulka mała ze zaraz z palców wyleci. Najważniejsze żeby było wszystko dobrze, nie ma co roztrząsać jak to się stało
 
Ano jest możliwe. Jak się nie widzi przez brzuch gdzie jesteś, albo globulka mała ze zaraz z palców wyleci. Najważniejsze żeby było wszystko dobrze, nie ma co roztrząsać jak to się stało
Ja to rozumiem 😅np ja jak dostałam czopki pierwszy raz w życiu nie wiedziałam gdzie je wsadzić 😅 bo nigdy nie używałam 🙃
 
Ano jest możliwe. Jak się nie widzi przez brzuch gdzie jesteś, albo globulka mała ze zaraz z palców wyleci. Najważniejsze żeby było wszystko dobrze, nie ma co roztrząsać jak to się stało
Mimo wszystko ja sobie tego nie wyobrażam. Ujście cewki jest naprawdę malutkie.
 
reklama
Podrażniłaś cewkę. Spokojnie zagoi sie, a jak nie to do kontroli żeby jakaś infekcja się nie wdała. :p Ja w szpitalu po CC myślałam ze wyrwałam sobie cewnik. Szarpnęłam, fakt ze mocno mnie nie zabolało, ale wlazła mi ta rurka gdzieś miedzy wargi, a ja sie macam no cewnika nie ma. XD No i lece do tych pielęgniarek, ze co jak zaraz po pionizacji wyrwałam sobie cewnik XD One mi tam zaglądają no cewnik jest. Można XD?
 
Do góry