reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pai homozygotyczna

L

Lebkuchen_mum

Gość
Hej. Jestem po 2 ciążach biochemicznych i 1 donoszonej do 37 tc ciąży pomiędzy nimi. Po 2 poronieniu dowiedziałam się, że mam pai homozygotyczną. Ciąża z synkiem była bardzo ciężka, leżąca a pod koniec początki zakrzepicy. Synek na szczęście cały i zdrowy. Miałam dosyć częste krwotoki z nosa ale były gęste jak dosłownie kisiel. Nogi miewałam niedokrwione, dosłownie nagle miałam wrażenie, że mi krążenie odcina. Robiły się trupio białe. Przy ciąży z synkiem byłam na samym progesteronie.
Moje pytanie jest takie. Czy przy pai wystarczy sama heparyna 0.4 od pozytywnego testu ciążówego? Hematolog stwierdził, że acard jest niepotrzebny no ale jednak wszędzie czytam to ptrzy pai dają acard 75 cały cykl i heparyna od testu. Co z tym acardem. Brać na własną rękę? Mieszkam zagranicą a tu totalnie się tym nie przejmują. heparynę dostanę na pewno bo mam zalecenie pisemne. Chcemy zaczynać starania ale nie wiem co z tym acardem :(
 
reklama
to ja też badania co ty plus czynnik krzepnięcia VIII , antytrombine i ddimery ... nie mogłam w nocy spac, nie chciałabym zmieniać ginekologa no ale pisalam do niego wczoraj wieczorem jak się dziś nie odezwie to nie będę na niego patrzeć tylko działać
Różnie lekarze do tego pai podchodzą. Jak zależy Ci na heparynie to musisz znaleźć lekarza, który ja przepisze.
 
reklama
Do góry