reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pajączki

asiorek82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2010
Postów
302
Dziewczyny mam wieelki kłopot otóż od zawsze miałam tendencje do pękania naczynek na nogach szczególnie lewa noga,teraz zauważyłam że jest ich coraz więcej i zamieniają się w paskudne siniaki zbliża się lato a moje nogi wyglądają jak nogi staruszki :(:-( brzuszek też będzie rósł i dodatkowe kilogramy będą dodatkowym obciązeniem,czy macie jakieś sprawdzone sposoby ?? czy mogę to teraz jakoś usunąć?? biorąc pod uwage mój stan,proszę o rade.
 
reklama
Z tego co kojarzę to w ciąży raczej nie przeprowadza się zabiegów, jeśli nie są one absolutnie konieczne.
Jak będziesz u ginekologa na wizycie, to spytaj czego możesz używać, żeby wzmocnić naczynka. Jest mnóstwo maści np. z wyciągiem z kasztanowca, ale skonsultuj się z lekarzem, co będzie bezpieczne.
 
Też mam ten problem,chociaż pajączki mam juz od wielu lat,niestety od pracy stojącej:eek:moim zdaniem nic na to nie poradzisz mozesz zastosować jedynie masci z kasztanowca ale...one nie dają rezultatu.Jesli chodzi o zabieg...to powiem Ci ze ikiedys bylam na niego zdecydowana.Pojechalam z mężem do kliniki prywatnej w katowicach i gdy dowiedziałam się wiecej na temat tego zabiegu to zwątpiłam.Przedewszystkim nie moze byc ciało opalone,ani tez nie mozna się opalac przez 3,4 miesiące po zabiegu.Jedno pekniecie wymaga około 3,4 zabiegów.Jeden zabieg-koszt 100zł....potem powstaje w tym miejscu siniak...ktory dosc dlugo się goi:confused:i co wazne mogą te pekniecie się nawrócić!ja zrezygnowałam.No ale oczywiscie decyzja nalezy do Ciebie.Życze powodzenia:-)
 
Rozmawiałam z moją gin. niestety nie ma sposobu na to dziadostwo- rutinoscorbin ,maść z kasztanowca. wczesniej wyczytałam w necie o maści "Arnika" pytałam czy są jakieś przeciwskazania do jej stosowania wciąży pozwoliła nią smarować jest na stłuczenia ale te zasinienia jakby się zmniejszały,cóż będziemy mysleć na przyszły rok o tym a to lato w rybaczkach:-(niestety
 
czesc dziewczyny mam takie pytanko...a mianowicie to zauwazylam ze teraz zaczyna mi rosnac brzusio od gory (bo na dole jest w porzadku-ladny okraglutki zadnych zmian typu rozstepy itp.) ale jaki sie pojawia problem to to, ze robi mi sie taki drobniutki pajaczek ledwo widoczny, w ksztalcie polkola w okolicach pod piersiami lub in. nazwanej gornej czesci zeber- dodam tylko ze nigdy nie bylam przy kosci i to moze byc przyczyna?prosze o jakies wskazowki co to jest i jak temu zaapobiec??:baffled:
 
Witam serdecznie, piszę w imieniu przyjaciółki, która jest załamana ponieważ podjęła się zamknąć pęknięte naczynko krw. na policzku za pomocą elektrokoagulacji będąc w 4 miesiącu ciąży. Zabieg trwał minutę i były do powierzchowne "draśnięcia" igłą. Lekarz na urlopie a ona załamana! Bardzo proszę o odpowiedz czy mogło się coś stac dziecku????????????? :((((
 
reklama
Tak szczerze, to wątpię. Kobiety mają poważne zabiegi będąc w ciąży i dzieciom nic nie jest. Aczkolwiek było to bardzo lekkomyślne, aby decydować się na zabieg bez konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę.
 
Do góry