reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pakowanie torby do szpitala ;)))

Ja też jeszcze nie zaczęłam. Codziennie sobie obiecuję, że w końcu wyjmę z szafy torbę i zacznę w końcu pakować niezbędne rzeczy i codziennie mi się to nie udaje...;-)
 
reklama
Uff, niech się dzieje co chce: 37 tydzień zakończony, torby spakowane... mogę jechać. :-D
Ja ze sobą dla małego biorę tylko pieluchy. Resztę zapewnia szpital. :-)
 
Diana!

W moim szpitalu na przykład wszystkie maluchy kąpane są w "Oilatum". Trudno powiedzieć czy na specjalne życzenie mamy położne zrobią w tej kwestii wyjątek. Co do pozostałych kosmetyków do pielęgnacji brzdąca to oczywiście możesz mieć własne, bo poza kąpielą przy dziecku8 wszystko robisz sama. Pamiętam ,że byłam w lekkim szoku jak zobaczyłam jak wygląda kąpiel dzidziusiów w szpitalu, maluchy są poprostu myte pod kranem.
Ja dla Zuzy miałam swoje ubranka, podstawowe kosmetyki, pieluszki, chusteczki, ale np. ręcznika dla małej nie brałam.
 
mi połozna ze szpitala powiedziała, że dla dzidziusia mam zabrać tylko pampersy.. do torby na porodówke włożyć 10szt. na początek, a resztę systematycznie ma dowozić mąż... kosmetyków dla dziecka nie kazali brać... zresztą na wychodne sami dają pacjentkom taki "zestawik startowy" od sponsorów szpitala...
ciuszki dzidziusiowe będą mi potrzebne na wyjście i przeszkoliłam męża, gdzie co leży i co ma zabrać, to samo tyczy się moich ubrań na wyjscie... mam nadzieję, że sprosta wyzwaniu...:-) i nie będę wracać w sylwestrowej kiecce....:-):-)
 
Dziewczyny, ile paczek podkładow bella ze sobą zabieracie do szpitala?
Juz zapomniałam jak to było, ile mi zeszło.
Kupiłam 3.

Torba gotowa.
Trochę mi ulżyło.

Ktora jeszcze nie spakowana?

I jeszcze jedno - pieluszki kupujecie newborn (1) czy może dwojki?
 
Edyta ja tez mam 3, kurde ale one tyle miejsca zajmuja...spakowalam 2 opakowania a maz mi doniesie jakby cos. U nas jest apteka wiec jakby cos mozna wyslac meza po nowe zaopatrzenie:-D
Do sz[itala biore 1 paczke pampersow tych najmniejszych newborn1.
 
reklama
Do góry