reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pakujemy torbę do szpitala

ja rodzę za 9 dni (teoretycznie:) ). juz drugi raz:) Wydaje mi sie, ze podczas porodu raczej nie wolno pic wody, przynajmniej w moim szpitalu nie moglam. to jest na wypadek ewentualnej operacji i znieczulenia ogolnego - wtedy trzeba miec pusty zoladek. zreszta podczas porodu to sie az tak o tym piciu nie mysli:) a potem, to jak najbardziej, zwlaszcza, ze na oddzialach poporodowych jest najczesciej bardzo cieplo.
co do roznych przekasek, to tez jestem za:) tylko warto wybierac takie raczej neutralne - typu zwykle herbatniki i biszkopty.
znalazlam fajne listy wyprawek do szpitala na Wyprawka Bobasa - mozna nawet sciagnac na kompa i wydrukowac sobie.
 
reklama
W wyprawce obowiązkowe są ubranka dla dziecka,pieluszki tetrowe, kocyk, rękawiczki, skarpetki, rożek, oczywiście wszystko można dostać w różnych sklepach, ale ja osobiście polecam firmę feretti mają bardzo dobrej jakości produkty dla maluszków, tak samo firma chicco ma wysokiej jakości produkty, ja większość rzeczy kupiłam u nich i jestem zadowlona
 
mamusia muminka
Zdaje mi się, że wszystkie wrześniówki 2012 zdążyły już urodzić, więc po co odgrzebujesz ten temat z archiwum?
Nabijasz sobie liczbę postów czy chodzi o reklamę feretti i chicco??? :angry:
 
jestem świezakiem na forum i nie zauważyłam że to stary wątek, jeśli chodzi o reklamę firm chicco i feretti to ja nie muszę żadnej reklamy robić, te firmy mają tak dobre produkty i wyrobioną markę że nie potrzebują reklamy
 
Do góry