reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Palenie w ciąży

reklama
mojej znajomej lekarz powiedzial, ze skoro nie umie rzucic to niech chociaz ograniczy do paru dziennie, stwierdzil tez ze lepiej ograniczyc niz rzucic w jednej chwili, bo to moze byc szkodliwe dla dziecka
 
jeśli nie pomaga sam fakt, że masz świadomość bycia w ciąży i tego, że nie możesz palić dla dobra dziecka, to może powinnaś wybrać się na terapię leczenia uzależnień? myślę, że to najlepsze wyjście i dla matki, i dla dziecka
 
Ja wiem, że nie wszystko da się zaplanować, ale chyba najlepiej jest zacząć walczyć z nałogiem zanim się zajdzie w ciążę... Ciężko mi zrozumieć, jak ktoś może tak postępować.
 
ja przy synu rzuciłam palenie, ale jak ktoś palił i szłam za nim to normalnie ledwo wytrzymywałam by mu papierosa z dłoni nie wyrwać :D
 
ja tylko mam nadzieję, że wszystko skończyło się pomyślnie a ty rzuciłaś papierosy :) u mnie na szczęście nie było z tym problemu
 
reklama
Za mną strasznie chodziły papierosy w ciąży, zaparłam sie i nie paliłam ale jak czułam dym od kogoś to aż musiałam chociaż przez chwile powąchać...Tragedia!
 
Do góry