reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Palenie

Dołączył(a)
23 Czerwiec 2020
Postów
12
Kochane moje pisze bo wiem, że nie które z was miały ten sam problem co ja . Wiec jestem wstrętną palaczką. Palilam od 5 do 10 papierosow dziennie . Dowiedziałam się, że jestem w ciąży lecz nadal paliłam nic mnie nie odrzucało, czulam się dobrze. W tej chwili to mój 8tc i zapalilam w czoraj i dzisiaj tylko jednego papierosa. Ale chce przestac, nie chce truc maleństwa. Prosze was o rade jak sobie poradziłyście z tym wstretnym nałogiem. Che przestać, krzyczę na siebie, zloszcze sie na siebie i rycze, ale nie mam chyba az tak silnej woli. Prosze doradzcie mi .
 
reklama
reklama
Ja też miałam wyrzuty sumienia gdy się dowiedziałam że jestem w ciąży i nie umiałam rzucić te papierosy, zaczęłam po mału, paliłam jednego max dwa papierosy dziennie i do tego najsłabsze ale dalej mi się chciało i w 13 tygodniu w którymś dniu zrozumiałam że nie smakują mi już te fajki, nie powiem z przyzwyczajenia miałam ochotę ale zdrówko dzidzi jest najważniejsze
Dziś nam 20+6tc i nawet nie myślę o paleniu wręcz przeciwnie nie znoszę nawet zapachu
Życzę wszystkim palącym poradzic sobie z tym problemem :)
 
Do góry