reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pamiatki, blogi, pamiętniki .........

reklama
Asia! Coć Cię pamięć zawodzi:wściekła/y:Najpierw przetrzymywałaś zdjęcia Marcinka z sesji a teraz bloga!:shocked2:Proszę się szybciutko poprawić!
A blog superowy!:tak:
 
Sylwia ja też :tak:
Wogóle ja też zbieram takie różne ważne rzeczy np. bransoletki szpitalne, pępki, szatki z chrztu, pierwsze ściete włoski,rysunki, zdjęcia itp. Ale już nie pilnuję dat ważnych wydarzeń i nie wypełniam ksiąg bo mi brak czasu a jak już mam chwilę to nie pamiętam części rzeczy a fajnie byłoby to spisac:tak:Jeszcze u córki początkowo pilnowałam potem przyszły smutne wieści i zmartwienia i jakoś to zeszło na dalszy tor ale może któregoś dnia się zbiorę i uzupełnię to wszystko:-)
 
Dzięki dziewczyny :zawstydzona/y: Ja go wcale nie ukrywałam przed Wami. Po prostu tak wiele o naszych maluchach piszemy na forum, że nie chciałam Wam zawracać głowy jeszcze blogiem :-D Ale kilka dni temu była mowa o blogu Stokrotek ( też zaglądam :tak:), więc pomyślałam, że może do nas też czasem zerkniecie...
Kasia, może ja potrzebuję jakiegoś preparatu z lecytyną :confused::laugh2::laugh2::laugh2:
A co do pamiątek itp. to ja sobie planowałam, że będę zbierać i zapisywać, co się da... Tymczasem niestety nie ma na to wszystko czasu... Tradycyjnego pamiętnika na pewno nie dałabym rady prowadzić, a na takim blogu od czasu do czasu coś kliknę :-) Poza tym mam taki kartonik, do którego wrzucam co nieco. Mam opaski ze szpitala, pamiątki z chrztu, szatkę i świecę, pierwszy obcięty kosmyk włosków... Niedługo powędrują tam też Wasze prześliczne karteczki urodzinowe, bo jeśli jeszcze trochę poleżą w zasięgu rączek Marcinka, to już nie będzie co chować :-D
 
Ja też przyznaje że nie jestem na bierzaco z pisaniem na blogu :zawstydzona/y: często góre bierze lenistwo albo zaduża ilość postów na bb :-pi zasiedze się a później to już tylko lulu mi się marzy :-)a czasami poprostu nie mam weny nie wiem jak sklecić myśli w całość ....
Ja z koleji uwielbiam zbirać" pamiatki " fajnie jest później wrócić do "czegoś" powspominać ....... No i mam nadziej że w przyszłości moja dorosła wówczas córa :-)jak mnie o coś zapyta z dzieciństwa to będe mogła razem z nią usiąść i poszperać na blogu w celu znalezienia odpowiedzi .Ja już teraz wielu rzeczy nie pamietam "dokładnie" a za pare lat tojuż wogóle :-D pamięć jest krótka a ja chciałabym mieć zawsze taką mozliwość" powrotu do naszego maleństwa " za pare lat ........
ale nakręciłam :-)
 
reklama
doskonale zrozumialam o co chodzi:-) Super miec pamiatki,ja mam takich bardzo malo,a jeszcze jak ukradli mi torebke to maialm w niej branzoletke ze szpitala:-( Dlatego chce zeby i moja niunia miala do czego wpomieniami wrocic i tez zbieram roznosci...Mamy nawet dwa rysunki wykonane przez Ptysie:-D
 
Do góry