reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pamiatki, blogi, pamiętniki .........

reklama
Baska juz poprosilam kolezanke by mi taki kupila...przynajmniej nie bede ganiac po sklepach... I nawet zaplacic nie bede musiala bo chce go sprezentowac Noemi...Przy okazji dokupi jeszcze jeden dla swojej chrzesnicy na chrzest...Baska-jeden link a tyle dobrego... :-D :-D :-D
 
Ciesze sie że pomogłam :) jak bym wiedziala że sie nam uda spotkać to sama bym taki Noemi w prezencie kupiła ;)
Ja tam zdjęć za bardzo nie wklejam bo mamy od tego dwa wielkie albumy na same zdjęcia a na następne wywoływanie trzeba szykować trzeci :) nie wspomnę już o zdjęciach na kompie...muszę się tylko zmobilizować żeby wszystko powklejać bo wypełniłam go wybiórczo
 
Przeglądałam dzisiaj "zaniedbane" wątki i trafiłam na ten właśnie... Myślę, że można go odświeżyć, bo po roczku przyszedł czas na wspomnienia, gromadzenie różnych pamiątek. Warto się podzielić pomysłami, może coś od siebie zgapimy? :-)
Ja chyba nigdzie do tej pory nie wspominałam, że od pół roku prowadzę blog - wpisów za wiele nie ma, bo nie mam na to czasu, ale to taki pamiętnik dla rodzinki i przyjaciół rozrzuconych po Polsce i Europie :-) Jeśli miałybyście ochotę czasem zerknąć, to zapraszam pod adres http://www.naszmarcin.naszbobas.pl
 
Asia juz zajrzalam - fajniutki blog:-) Czemu nam sie wczesniej nie pochwalilas...mhh
Bede podczytywac razem z tym Stokrotki:-):-)

A ja przyznam, ze tak sie zabieram do pisania i zabrac nie moge od roku...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D
 
reklama
Do góry