reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pamiatki rodzinne

Rozwiązania
0
Hej. Szukam pamiatek po mojej rodzinie

Nie tylko starych zdjec, ale takze bizuterii, rysunkow, moze i drobnych dokumentow jak legitymacje szkolne czy swiadectwa. Orientujecie sie gdzie moge cos takiego znalezc? Po poszukiwaniach znalazlem oprocz pamiatek typowo rodzinnych znalazlm takze drobne rzeczy nie nalezace do mojej rodziny. Moze wiecie, gdzie moglbym takie rzeczy wystawic, by zainteresowane osoby mogly to zobaczyc i ewentualnie ode mnie odkupic, albo zamienic na cos bardziej cennego dla mnie. Nie znam takich portali, a o allegro czy typowy antykwariat mi tez nie chodzi. Jezeli mozecie udzielcie rady, bede wdzieczny.

reklama

ewka84

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
jak dla mnie to pamiątki można znalezc tylko u babci na strychu i innych podobnych miejscach, a portale dla szukających kontaktu/informacji o rodzinie są, ale jakie to nie wiem:)

Rozwiązania
0
Witam,
Poszukując niedawno informacji na temat wyceny starych przedmiotów natrafiłam przypadkiem na bardzo interesującą stronę e-familio.pl - miejsce dla poszukiwaczy pamiątek rodzinnych ze świata przeszłości Z tego co zauważyłam, można tam za darmo dodać ogłoszenie – być może warto zamieścić tam kilka fotek przedmiotów, które posiadasz – może znajdzie się jakiś znawca, który w miarę trafnie oszacuje wartość danej rzeczy oraz akurat będzie zainteresowany Twoim przedmiotem. Możesz i Ty znaleźć tam trochę "staroci". Polecam!!!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
stokrotki Pamiatki, blogi, pamiętniki ......... Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 41
K Relacje rodzice - dziecko Relacje rodzinne 0
T nie tak to miało wyglądać... Relacje rodzinne 11
M Focie pociech - śląsk Przedszkolaki 1
nuka Becikowe, 500+, rodzinne itp. Dzieci urodzone w kwietniu 2017 28
panifotografka SESJA ZDJĘCIOWA DLA CHUSTONOSZĄCYCH MAM Ogłoszenia - Wrocław 0
B Rodzinne niedziele ze Stena Line! Relacje rodzinne 0
E Darmowe sesje: ciążowe, dziecięce, rodzinne! Kraków 0
MałaAnka darmowe mini sesje rodzinne Ogłoszenia - Warszawa 0
Sali-Mali Relacje rodzinne film - a rzeczywistosć. Relacje rodzinne 9
babyduck Fotograficzne sesje noworodkowe, dziecięce i rodzinne Ogłoszenia - Warszawa 1
Aneta_K Sesje ciążowe noworodkowe, niemowlęce, dla starszaków, rodzinne :) Łódź 0
izka80 Sesje fotograficzne - ciążowe, noworodkowe i rodzinne...kraków i okolice Ogłoszenia - Kraków 1
Maua2011 Sesje fotograficzne Trójmiasto! Ciążowe, noworodkowe i rodzinne :) Ogłoszenia - Trójmiasto 0
E Rodzinne spotkanie z Tuwimem dla najmłodszych :) Ogłoszenia - Łódź 0
B Rodzinne i dziecięce sesje zdjęciowe. Jesienna Promocja! Ogłoszenia - Warszawa 0
Izabelinda Sesje noworodkowe, niemowlęce, dziecięce, ciążowe oraz rodzinne, Trójmiasto i okolice Ogłoszenia - Trójmiasto 0
W czy moge starac sie o rodzinne? Porady prawnika 1
jolanta_gawrylkiewicz Zapraszam do Ostromecka na rodzinne koncerty i warsztaty Bydgoszcz 1
E Rodzinne Warsztaty ! Spotkanie z logopedką na KŚM ! Warsztat plastyczny na dzień Mamy Ogłoszenia - Łódź 0
R czy należy sie rodzinne. Porady prawnika 1
F Sesje zdjęciowa noworodków, niemowlaków, ciążowe oraz rodzinne - Gdańsk, Gdynia,Sopot Ogłoszenia - Trójmiasto 0
vikiigus Ankieta - czy wybierzesz sie na wielkie rodzinne spotaknie lutowych mam;) Archiwum mam lutowych'11 9
M drugie "becikowe", rodzinne Porady prawnika 1
K SESJE CIĄŻOWE, RODZINNE, DZIECIĘCE - promocja Ogłoszenia - Warszawa 0
E Ubezpieczenie rodzinne a wypowiedzenie.... Porady prawnika 4
sesjezbrzuszkiem Sesje z brzuszkiem coraz bardziej popularne. podobnie sesje rodzinne i zdjęcia dzieci Ogłoszenia - Warszawa 0
Bukiet Zdjęcia do rodzinnego albumu. Ciążowe, rodzinne, z dziećmi. Ogłoszenia - Warszawa 0
U Relacje rodzinne Relacje rodzinne 2