reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pamiętnik ciąży + pierwsze lata życia

Ja tez mam testy, też będę wszystko chowała:) Twój syn to zrozumie jak będzie dorosły, ale jakie to dla Ciebie będą pamiątki hehe, ja piszę pamiętnik od 3 tygodni, a już wracam do pierwszych stron:D
 
reklama
To ja mało sentymentalna jestem i (poza opaską ze szpitala) wszystko powyrzucałam :sorry:A opaski nie zgubiłam tylko dlatego, że ją wpięłam do albumu ze zdjęciami córki ;-)Dla mnie zdjęcia i filmy to najlepsza pamiątka-zajmują mało miejsca i nie kurzą się (zwłaszcza te na komputerze) ;-)
 
Ja zdjęcia z komputera po jakimś czasie i tak wywołuję, bo się boję, że coś się stanie z komputerem i zdjęcia znikną, bo niestety już raz tak mi się stało:( Żałuję też, że rok temu sprzedałam taki dobry aparat Nikona i kupiłam zwykłego kompakta, bo teraz miałabym piękne zdjęcia naszej córeczki...
 
Ainhoa- przy dziecku człowiek pstryka tych zdjęć, jak głupi, więc wywołać wszystkich się nie da (tzn. da ale ma to średni sens ;-) ). ja wywołuję te najfajniejsze, a resztę zgrywam i chomikuję w różnych miejscach - na drugim komputerze, na stronce w internecie, itp. Też mi kiedyś kupa fotek przepadła i nie chcę, zeby taka sytuacja się powtórzyła.
 
Ainhoa- przy dziecku człowiek pstryka tych zdjęć, jak głupi, więc wywołać wszystkich się nie da (tzn. da ale ma to średni sens ;-) ). ja wywołuję te najfajniejsze, a resztę zgrywam i chomikuję w różnych miejscach - na drugim komputerze, na stronce w internecie, itp. Też mi kiedyś kupa fotek przepadła i nie chcę, zeby taka sytuacja się powtórzyła.

No tak, o tym nie pomyślałam, wiesz póki dziecka nie mam to rzeczywiście robie zdjęcia tylko na imprezach, co źle wyszło to usuwam, przy dziecku to będzie trudno usunąć, ale też nie wygrałam wczoraj 21 mln, żeby wywołać wszystkie:D

Miałam taki pomysł, żeby zrobić dziecku 200 zdjęć, codziennie jedno i dzięki kuponowi z groupona wywołać i wsadzić do albumu na 200 zdjęć. Wtedy bym widziała jak nasza malutka się zmieniła w ciągu pół roku:) A jaka pamiątka by była:)
 
Ja robiłam miesiącami- wklejałam po kilka zdjęć z jednego miesiąca. Tak dzień po dniu też fajnie - rzeczywiście widać, jak dziecko się zmienia, tylko trzeba być konsekwentnym :-D
 
A macie jeszcze swoje testy ciążowe?? Bo ja mam oba:) Co prawda nie mam jeszcze pudełeczka, ale rzeczywiście musiałabym założyć:)
 
mi jakoś z tego wszystkiego nie przyszło do głowy zachować test ciążowy
ale póki co mogę go zrobić w każdej chwili :D
 
reklama
Jeszcze wyjdzie, że jesteś w ciąży?? Czytałam, że w którymś tygodniu już nie ma hormonu, ale to może później:)

Spróbuję kupić jakies takie pudełeczko, żeby wszystko tam schować łącznie z pamiętnikami:)
 
Do góry