reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pamiętnik ciąży + pierwsze lata życia

w sumie nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jakiś teścik pewnie jeszcze gdzieś się znajdzie więc zrobię próbę
i schowam do pudełeczka :)))))))))))))))))))
 
reklama
fajowy pomysł z pamiętnikiem! chociaż znając siebie, po dwóch dniach będzie po wszystkim. dlatego pudełko mi się podoba bardziej, bo systematyczności nie wymaga, a testy zachowane mam i już mogę wrzucić;
może żeby jedno z drugim pogodzić - wpisy z pamiątkami - można do pudełka od czasu do czasu wrzucić jakiś liścik, ja sama do siebie kiedyś taki napisałam, jak miałam 15 lat, z przykazem otwarcia po 30-ce. i cholera gdzieś się zgubił, ale poszukam. pamiętam że tam bardzo dużo ciekawych pytań było, łącznie z najważniejszym w życiu 15-latki: "czy już to zrobiłaś???" ;)
 
fajowy pomysł z pamiętnikiem! chociaż znając siebie, po dwóch dniach będzie po wszystkim. dlatego pudełko mi się podoba bardziej, bo systematyczności nie wymaga, a testy zachowane mam i już mogę wrzucić;
może żeby jedno z drugim pogodzić - wpisy z pamiątkami - można do pudełka od czasu do czasu wrzucić jakiś liścik, ja sama do siebie kiedyś taki napisałam, jak miałam 15 lat, z przykazem otwarcia po 30-ce. i cholera gdzieś się zgubił, ale poszukam. pamiętam że tam bardzo dużo ciekawych pytań było, łącznie z najważniejszym w życiu 15-latki: "czy już to zrobiłaś???" ;)

Myślałaś o tym w wieku 15 lat?? Jaaaaa... Hehehe:)
Fajny taki list:)

Na allegro są takie pudełka z misiem, ale ponad 50 zł kosztują i nie pomieszczą chyba rysunkó formatu A4:(
 
świetny pomysł :)

ja mam taką książkę o ciąży i rozwoju dziecka, co tam się kształtuje w poszczególnych tygodniach. jest też miejsce na zdjęcie usg i przemyślenia, pytania do lekarza prowadzącego, rady dla przyszłej mamy i bardzo fajne przydatne inne rzeczy ale jak będziemy na zakupach to kupuję wielki i gruby zeszyt i będę zapisywać wszystko, napisałam nawet jeden (bo brak weny) wiersz a z pamiątek mam tylko test pozytywny (chyba 5 właściwy :)).
 
Próbka wyszła :D
Pudełko jest - takie stalowe po wiśniach w likierze - póki co.
Zeszyt na pamiętnik z malowanymi Aniołkami jest.

tylko teraz zabrać się do roboty ;)
 
Pewnie napiszę jeszcze jakieś wiersze dla mojej kruszynki i dostanie też je w prezencie


Poeezja to coś co pozwala mi przetrwać w trudnych chwilach.

Moje spełnianie marzeń tomik "Melodia"
Tomik Melodia

I jakże warto się zatrzymać
i złapać w skostniałe ręce
obrazy snów
widziane na jawie
 
Bardzo fajny pomysł :)
Sama się nad takim czymś zastanawiałam jednak nie mam talentu do pisania
ani nawet ładnego charakteru pisma.
Trochę głupia wymówka ale potem by były tylko bazgroły :zawstydzona/y:
Jednak mam zamiar sobie założyć takie pudełko wszystko będę tam chować na pamiątkę :D
 
Ja też nie mam ładnego charakteru pisma, ale jak się nie śpiesze to w miare ja sama siebie moge odczytac. Szukam pudełka cały czas na pamiątki:D

Zuzia czasami dostaje również teksty piosenek - Zuzia lalka nieduża lub fragmenty smsów swoich rodziców - bajek moich pisanych do mojego hehe:)
 
reklama
Fiolka bazgroły bazgrołami - możesz pisać drukowanymi i na pewno nie jedną piękną rymowankę ułożyłabyś dla swojej dzidzi.

Ainhoa ja też zastanawiam się nad takim samym imieniem dla córki ;)
 
Do góry