reklama

pampersy i podrażniona pupa

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez 21kasia, 19 Maj 2013.

1. Anna Rosińska - Więckowicz

Anna Rosińska - Więckowicz specjalista dermatolog - wenerolog ekspertka BB

Droga Mamo, wysłałam Tobie mam nadzieję przydatną odpowiedź :)
    Patrz poniżej :)

2. tytanowa@

tytanowa@ Fanka BB :)

U nas skończyło się na wielorazówkach i jestem z tego powodu baaaaardzo zadowolona. Za nic bym się teraz nie zamieniła!

3. reklama
  4. ola.80

ola.80 Fanka BB :)

Moja corka tez miała uczulenie na ''pampersa'' i przeszłyśmy na ''dada'',polecam serdecznie:)

5. Laura Palmer

Laura Palmer Fanka BB :)

chcę wypróbować pieluchy Bambino. znacie może?

6. Karenka

Karenka Fanka BB :)

ja też nie używam Pampersów już :no: albo Babydream z Rossmana albo Dada premium z Biedronki
    Leoś też miał odparzoną pupę i niestety nie pomagały żadne wymienione wyżej kremy, kupiłam w aptece za 10 zł krem F18-jak dla mnie rewelacja --koniec odparzeń, pupcia różowa nawet przy "ostrzejszych" i częstszych kupach

7. femme fatal

femme fatal Mama Ninki :)

to ja wam mamusie podrzucę linka do dobrego taniego sklepu z wszystkim co maluch potrzebuje :-)
    ebambino.pl niedawno otworzyli więc mają dodatkowe promocję warto skorzystać :-)

Co do pieluch sama nie testowałam bo córa już duża ale słyszałam od koleżanek że dobre są te bambino które tez na tej stronie znajdziecie :-)

8. Laura Palmer

Laura Palmer Fanka BB :)

o! no właśnie nad nimi się zastanawiam!

9. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

ja słyszałam że te z biedronki Dada bodajże, są bardzo dobre. Sama jadę na pampersach, ale kto wie, jak będę chciała zaoszczędzić to też wypróbuję.

10. reklama
  11. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

Ja słyszałam dobre opinie o pieluszkach z rossmanna i o pieluszkach z biedronki. W zasadzie z biedronki to siostra używa dla córeczki i się sprawdzają, one są wyprodukowane przez pampersa;]

12. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

ooo to widzisz, nawet nie wiedzialam ze pampers je produkuje!!

Poleć forum