reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pampersy i podrażniona pupa

reklama
U nas skończyło się na wielorazówkach i jestem z tego powodu baaaaardzo zadowolona. Za nic bym się teraz nie zamieniła!
 
ja też nie używam Pampersów już :no: albo Babydream z Rossmana albo Dada premium z Biedronki
Leoś też miał odparzoną pupę i niestety nie pomagały żadne wymienione wyżej kremy, kupiłam w aptece za 10 zł krem F18-jak dla mnie rewelacja --koniec odparzeń, pupcia różowa nawet przy "ostrzejszych" i częstszych kupach
 
to ja wam mamusie podrzucę linka do dobrego taniego sklepu z wszystkim co maluch potrzebuje :-)
ebambino.pl niedawno otworzyli więc mają dodatkowe promocję warto skorzystać :-)

Co do pieluch sama nie testowałam bo córa już duża ale słyszałam od koleżanek że dobre są te bambino które tez na tej stronie znajdziecie :-)
 
ja słyszałam że te z biedronki Dada bodajże, są bardzo dobre. Sama jadę na pampersach, ale kto wie, jak będę chciała zaoszczędzić to też wypróbuję.
 
Ja słyszałam dobre opinie o pieluszkach z rossmanna i o pieluszkach z biedronki. W zasadzie z biedronki to siostra używa dla córeczki i się sprawdzają, one są wyprodukowane przez pampersa;]
 
reklama
Do góry