reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pampersy kontra tetra

Jakie pieluszki preferujecie?


  • Wszystkich głosujących
    25
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A nam Huggiesy zaczęły w nocy przeciekać. Chyba nie wytrzymują naporu wilgoci ;) Poza tym Misiak już chyba z nich wyrósł, bo jak nic ma ponad 8 kilosów. Ponadto dziś Misiakowi wylazła kupka z Huggiesów! Ślicznie ciekło mu po nóżkach ;) Wsio było obsrane z moją bluzką włącznie.
Wczoraj kupiliśmy pampersy 4 i nockę wytrzymały. Zobaczymy jak kolejne próby.
A Wy kupujecie już swoim pociechom większe rozmiary?
 
reklama
U nas ciągle 3 i narazie nie zmieniamy. Ostatni przerzuciłam się na Happy ale u nas nie było z żadnymi pieluchami problemu tym bardziej, że od dluższego czasu Klaudia już robi taką ściślejszą kupkę a po ostatnich nowościach żywieńiowych to wręcz dorosłą.
 
Dzisiejszą noc pampersy 4 też dały radę :) Pielucha ważyła chyba z pół kilo :) Tak więc przerzucimy się na te pieluchy. Trza teraz wykończyć huggiesy.
Rybcia jeszcze nie testowałaś 4?
Iza, 4 są od 7 kilogramów :)
 
My jeszcze używamy 3 mamy ich jeszcze spory zapas, mam nadzieje że zdążymy je zużyć zanim mały z nich wyrośnie :)
 
Iza1 to prawda jest rozmiar nr.3 w wadze od 4 do9 ale jak pupujesz nr.4 to sa od 7 do 18 kg.

Żuczku już testowaliśmy 4 i sa ok nic nie przeleciało nam..

Ale ja używam tych pieluszek z lidla Cien
 
Ja dziś wybierałam się do Biedronki, by wypróbować pieluszki Dada, ale po drodze był Rossmann, a że wisiała promocja piluszek, to do biedronki już nie doszłam :D Jak na razie to mi się podobają, są fajnie mięciutkie, ale jutro się okaże czy równie skuteczne :)
Żuczku te 4 to masz z tymi gumkami, czy zwykłe, bo łyszałam, że nowe weszły ostatnio? A i ile Michałek waży, że już 4 są dobre? Też się na nie szykuję, ale chciałabym dorwac te elastyczne.
 
reklama
My przez pierwsze 2,5 mies. jechaliśmy na pampersach, ale jak Pola zrobiła się "dorosła" i straciła status niemowlaka to huggiesy okazały się - jakby to ująć - bardziej przyjemne dla zmysłu powonienia ;) Pomysł sprzedała mi koleżanka, na której zdaniu naparwdę polegam (no oprócz wyjazdu do ciechocinka w 32 tc ;D, ale to długa i przezabawna historia na trochę inny wątek ;D) i rzeczywiście są ok :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry