reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pampersy kontra tetra

Jakie pieluszki preferujecie?


  • Wszystkich głosujących
    25
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zuczek - z twoim misiem jest wszystko ok - moja mala robi kupy kilka razy dziennie i to czasami takie ze trzeba ja cala wykapac bo sie przelewa :)
 
reklama
Dori - promocja jest do czwartku, więc jeszcze możesz dokupić :)
Idzia, no mam nadzieję, że mój Misio to nie jest jakiś producent kupkowy :D Chociaż mógłby ciut mniej tego produkować ;) Ale sobie wymyśliłam, hehe.
 
zuczek - bylismy w sobote w realu skorzystac z tej promocji ale byly tylko huggiesy 5 - i zadnej paczki z mniejsza numeracja ... moze jeszcze raz sprawdzimy jutro ???
 
A Oliwka już regularnie robi jedną kupkę dziennie - tylko że straaaasznie dużą. Pampersy więc przestały schodzić jak woda - jakieś 5 dziennie a nie jak na początku 10 - uffff
 
No i moja też już zmniejszyła produkcję teraz ok 2 czasami 3 dziennie a nie 8 jak na początku.
 
no prosze to i Klaudia tez sie unormowala :) tyle ze wasze dzieci sa starsze niz moja - ja musze jeszcze poczekac a na razire nie stersowacx sie tymi 8 dziennie :)
 
Maja też robi niby mniej ale widze, że się przy tym troch męczy... oczywiście niema to jak kupka w trakcie jedzenia, i widze, że jest głodna ale nagle wypluwa butle bądź pierś zaczyna się prężyć i machać nóżkami, czasem nawet zapłacze po czym zaczyna szukać jedzenia i jak już złapie pare łyków to słychać jakby woda uszła pod ciśnieniem i za pare chwil sytuacja się powtarza..
a pieluszki 1 zrobiły się nagle przymałe, na szczęście jutro powinna się skończyć paczka..
 
Ja od wczoraj testuje huggies i przyznam ze sa lepsze od pampersow. Nie wiem czemu ale w pampersach bardzo czesto Kubuskowi wylatywalo boczkiem siusiu, w huggies jak narazie jest ok.
 
reklama
Nasza Karolinka też robi 2 czasem 3 kupki na dzień, a co do pampersów to właśnie dziś mała mnie obsikała, podczas karmienia siuśki wyleciały na zewnątrz nie wiem jakim cudem chyba pampers był źle założony.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry