reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pampersy kontra tetra

Jakie pieluszki preferujecie?


  • Wszystkich głosujących
    25
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Żuczku Karolinka robi dokładnie to samo, jak się zdejmie pampersa to zaraz siku, ale się wycwaniliśmy i nie zabieramy go od razu, tylko chwilę leży na nim i jak sika to na niego ;D No ale to dziewczynka ;D :D ;D i pewnie sik jest inny ::) Dzieci lubią tak sikać bo mają wtedy pełen luz :)
 
reklama
apropos siusiania nie pochwaliłam mojej dzićki... jak byliśmy u pediatry to mała przy badaniu zasiusiała bodziak i pajacyk, a że mama się dopiero uczy nie pomyślała, że wszędzie trzeba zabierać ciuszki na zmiane, na szczęście mieszkamy bliziutko, a i tak byliśmy autkiem i Majeczka wróciła opatulona w pieluszke i dwa kocyki - mam nauczke ;)
 
Dziewczyny, a jakich pieluszek jednorazowych używacie? Ja pierwsze kupiłam Happy, ale nie byłam za bardzo zadowolona, bo są strasznie niskie (prawie biodrówki)i wszystko wylatywało. Potem używaliśmy Pampersów 1 i 2 i było ok aczkolwiek 1 zdecydowanie lepsze dla takich luźnych kupek, a wczoraj kupiłam Huggiesy i wydaje mi się, że z nich bede najbardziej zadowolona. Mają takie małe gumeczki z przodu i z tyłu więc kupka nie wyleje się. Zobaczymy w praktyce jak to wyjdzie.
 
w szpitalu używaliśmy happy bo takie dawali i były nawet ok, ale jakoś bardziej pasowały nam pampersy i tak już zostało narazie są dla nas bardzo dobre to nic innego nie testowaliśmy...
 
Nasz Ocipinek (ha,ha-najcięższy z naszych kwietniowych dzieciaczków ;)) też nas kilka razy osiczkał i czasem wszystko co było w pobliżu, zalezy gdzie siusiaczka skierował:) I też sie zcwaniłam i położę go na przewijaku i najpierw z nim pogadam a potem dopiero przewijam. Jak byliśmy w zeszłym tyg u lekarza to zrobil kupkę przed samym wyjazem i trza było go przebierac i spóźniliśmy sie ciutke na wizytę. Ale widocznie tak miało być, bo jak by sie skupkał po drodze "to ja Cię kręcę".

Też wszędzie jeżdzimy z tobą ciuchów i pieluch i kosmetykow 8)

My używaliśmy Papmpersów, później spróbowaliśmy HUGGIS-ów, były oki, tylko bardzo szybko się skończyły ;) Teraz teście przywieźli jakies "no name", ale są za duze bo 3-6 kg i musimy jeszcze troche poczekac, bo wszystko wylatwało. Ale chcę spróbować HAppy. Tylko w tej hurtowni ciężko dostać MINI.

Zauważylam, ze Synuś robi już mniej kupek, i często purtoli:)
 
My mamy teraz pampersy i jak na razie jestem bardzo zadowolona, wcześniej używaliśmy pieluszek Happy, też byłam zadowolona chociaż są tak jakby sztywniejsze. Mieliśmy też pieluszki Dada Komfort z Biedronki i musze powiedzieć że jak dla mnie to są niezłe, takie śmieszne kolorowe, robione na wzór pampersów. Ale różnica w cenie w sumie niewielka więc chyba lepiej używać oryginalnych pampersów. Ale czasem jak mała zrobi kupe to nawet najlepsza pieluszka nie pomoże, i tak trzeba ją całą przebierać ;D
 
my uzywamy huggiesow i pampersow na zmiane - ja nie widze wielkiej roznicy ale moj maz woli te pierwsze :)
 
Eh, my niby też próbujemy przechytrzyć pisiurka Szkrabiego, ale czasem nie da rady. Raz sięgnęłam tylko po chusteczkę a już była mokra plama. I to gdzie?! Koło buzi Małego na kocyku ;) Myślałam, że mu się ulało...
Potrafi też zaraz po kąpieli się zsiusiać... Podobno z zimna tak reagują nasze dzieciaczki.
A używamy pampersów dwójek. Mieliśmy też Happy, ale jakoś nie bardzo mi podeszły. Muszę kupić Huggiesy i zobaczyć jak one się sprawdzą...
 
U nas pieluszki też idą jak woda, Kubuś robi kupki co trochę mam nadzieje że juz niedługo to się unormuje
od początku używamy pampersów są ok
 
reklama
My tylko pampersy ale musze spróbować Huggisów skoro mówisz Dori że mają takie gumeczki, bo jak Oliwka czasem zrobi kupkę, to niestety aż po plecki - zwłaszcza, że teraz robi 2 kupki dziennie ale za to baaardzo konkretne! A jak z wchłanianiem siuśków te huggisy się sprawują?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry