reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pampersy sleep&play

kora10

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2007
Postów
37
powiedzcie mi mamuśki co sądzicie o pieluszkach pampers sleep&play.warto je kupować?jakie maję wady jakie zalety POZDRAWIAM
 
reklama
Kupiłam tylko jedna paczke tych pieluch i niestety juz ich nie kupie.W porównaniuz normalnymi pampersami są słabo chłonne,mają "sztywne" rzepy a wkład niby rumiankowy, wcale nie pachnie. Byłam bardzo zawiedziona tymi pieluchami. Szczerze powiem,że wole dołożyc 20zl i kupic JUMBO opakowanie normalnych pamersów bo przynajmniej wiem za co płace.
Pozdrawiam.
 
Ja też wolę zwykłe pampersy. Sleep and play są na poziomie huggisów. Fakt jest taki,że w nocy jak dziecko siusia to pampers utrzymuje siusie w stałej temperaturze tak,że pupka jest ciepła...
 
Ja tez nie polecam- mielismy je raz i juz nigdy wiecej- malo chlonne, twarde-wole doplacic i kupic zwykle pampersy
 
Ja też raz kupiłam, mi akurat pachniały :tak:, ale nie zgadzam się z opinią Firanki, że są na poziomie huggisów, bo akurat ich używam i jestem z "H" zadowolona :-D:tak::rofl2:, a dla mojej córki sleep&play były gorsze, bo jej jakieś uczulenie od nich wyszło, dlatego już więcej nie kupię. No i wydaje mi się, że są mniej chłonne :sorry2::baffled:.
 
te pampersy są fatalne kupiłam je bo były tansze niz zwykłe pampers ale załowałam są mało chłonne i od zaczepow synus miał całe czerwone bioderka:(
 
dziękuję wam za opinię no i myślę że nie będę ryzykować zostanę przy zwykłych pampersach bo sleep&play mają więcej wad niż zalet POZDRAWIAM CIEPLUTKO
 
Zgadzam się, zwykłe pampersy są lepsze. Te nie mają elestycznych boczków i gdy dziecko jest szczupłe poprostu spadają z pupy i gdy raz zrobi siusiu wisi do kolan. Odradzam
 
reklama
U nas się sprawdziły. Nie zauważyłam żeby były mniej chłonne niż normalne pampersy. Faktycznie nie mają elastycznych boków ale za to mają te boczki szersze. No i są tańsze. Ja polecam!
 
Do góry