reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pan Kotek było chory...:(

niekat

Fan(ka)
Dołączył(a)
24 Lipiec 2007
Postów
3 516
Miasto
Radom
Zakąłdam ten wątek zęby informacje o chorobach naszych pociech i ich leczeniu były przejrzyście poukłdane - będzie łatwiej znaleśc pomoc bo nie wszysckie dzieci chorują w jednym czasie:tak:

zacznę od ospy Oliwii w Nowy Rok rozpoczętej od bólu brzuszka w Sylwestra, wymiotów i biegunki nad ranem a teraz wyglada jak członek dzikiego plenienia z Afryki (na zamkniętym dam fotki)
podaję jej Heviran i Calcium, smaruję płynnym pudrem i pozwalam oglądac cały dzień bajki bo na nic nie ma siły:baffled:
 
reklama
Zdrówka dla Oliwi :-* Niech szybko wraca do zdrowia !!! Żeby szybko przeszło !!!

My mamy za sobą pierwsze przeziębienie z antybiotykiem w tle:
Ospamox, eurespal,zyrtec,calcium,nosivin i na noc smarowanie Pulmex baby
Po wigilijnej wizycie w szpitalu i zmianie antybiotyku wkoncu przechodzi.
 
OO już jest nowy wątek :-) super.No to u nas w sumie podobno wirusówka się zaczęła i mamy zinnat,syropek prawoślazowy i nasivin.Narazie gorączki brak ale kaszelek okropny:-(
 
Dziewczyny, pomóżcie... Jola ma gorączkę (39 stopni) i do tego rozwolnienie... co mogę jej podać na biegunkę? Podałam już Ibufen...

Zdrówka dla chorowitków
 
Beti z tego co wiem to powinno się podawać dużo picia by zapobiec odwodnieniu. Po za tym raczej z lekami ci nie poradzę, może w aptece się poradź. Z ta goraczką to niepokojace wiec ja bym sie wybrala do lekarza jutro gdyby sie nie poprawilo.
 
O kurcze, smutny wątek, ale cóż ... potrzebny

Niekat - zdrówka dla Oli :-* pewnie Precelek tez złapie :-(

U nas był już szpital i niestety wróciła z katarkiem, a od wczoraj straszny kaszelek dołączył. Ide jutro do Dr :-( znalazłam w domu Eurespal ale nie wiem czy sama jej to podawać bez konsultacjii :baffled:
 
Mam nadzieję, że będzie lepiej... na razie mała jest ma maminym mleczku i wodzie bo inne produkty nie wchodzą w grę... zaraz zrobie trochę mleka na noc na śpiocha
podaję teraz Paracetamol i spada... zobaczymy jak nam noc minie
:sorry2:

Weronikaa, ja też bym nie podawała... jeden dzień nic się nie stanie jak poczekasz:tak:
 
weronika ja też bym poczekała do jutra...
własnie sie boję ze Marcel też złapie a jak ja mu wytłumaczę zę nie wolno się drapać:confused:Oliwia to rozumie i jak juz nie mozę wytrzymać to każe sie masować zeby nei swędziała abo pazurki ma schowane:dry:no a Marcel i tak się drapie przeokropnie bo niestety znów na szyjce ma wysypkę:-(sił brak juz bo co jedna maśc pomaga na tydzień a potem wraca:-(
co do Oliwii do beti na zamknietym pytała czy tylko buzię ma wysypaną... niestety całe ciałko.Plecy najgorzej i brzuszek potem no i buzia ale na szczęscie już się to ładnie zalecza i goi bo większosć już krostek popępkała lub potraktowane pudrem nie wyrosły na bardzo i sie wchłaniają:tak:
 
reklama
Ja tak szybciorem dziewczyny:sorry2:
Beti przy biegunce należy ograniczać mleko - ja bym zrezygnowała ze sztucznego i podała inny produkt. Ja pytałam z racji wyjazdów leakrki co w razie czego podać na biegunkę i pozwoliła smectę - jedna saszetka na dzień w całości lub podawana małymi porcjami nie zaszkodzi dzieciom w wieku naszych maluchów. Na gorączkę - wiadomo + chłodne okłady na karczek i czółko - moja siostra tak zgoniła girączkę synkowi w Sylwestra:szok:
Weronika jak u moich chłopaków coś się rozwija to podaję dawkę eurespalu nawet jeśli idę do pediatry na następny dzień - przez te kilka godzin może się coś rozwinąć, a e jest przeciwzapalny - oczywiście dawki są zawsze ustalone przez lekarza i napisane na opakowaniu (tak nam nawet pediatra poradziła). Oczywiście informuję lekarkę, że podałam jak już jestem na wizycie i jeszcze nigdy nie powiedziała, że źle zrobiłam:tak:
Zdrówka dziewczyny dal Was i dzieciaczków
Niekat świetny tytuł wątku:rofl2:
 
Do góry