reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Panie na Dukanie - czyli zaczynamy odchudzanie :D

zielona maupa

Na skrzydłach melancholii
Dołączył(a)
8 Sierpień 2009
Postów
6 069
Miasto
Ottawa, ON, Canada
:-)

Jako ze naszym postanowieniem jest powrot do frmy, glownie dla nas samych, a co! - zakladam nowy watek. Zrobmy z niego miejsce, gdzie bedziemy sie wspierac - co jak co, ale wspieranie mamy opanowane do perfekcji :-) - gdzie wstawimy przepisy lub chociazby liste zakupow. Powodzenia!!!
 
reklama
moje dobre chęci odchudzania się wypaliły się tak mniej więcej na wysokości lata. Zrzuciłam kilka kg i stwierdziłam, że teraz to ja będę chudła sama bez diety.....baaardzo cięzko jest mi zrezygnować ze słodkości :zawstydzona/y:
 
jak mi brakuje takiego porządnego kopniaka, żeby zacząc coś ze sobą robic...ciągle tylko myśle sobie że zaczne się odchudzac ale na myśleniu się kończy.
marze o tym, żeby miec taki brzuch jak przed ciążą:zawstydzona/y:
najbardziej nienawidzę teraz moich piersi , które są "miekkie", obwisłe i w rozstępach , :zawstydzona/y: szkoda że z tym już niestety nic nie da się zrobic....
 
Oj, ja też z tych, co bez słodyczy dnia nie rozpoczną i nie zakończą. Już kombinowałam z bakaliami (tez kaloryczne), a piciem wody, z jabłkami suszonymi i dupa. Czekolada w jakiejkolwiek postaci musi być, a jak nie to chociaż kisiel..
 
Na diecie Dukana faza uderzeniowa trwa do 10 dni i podczas tej chudnie sie najbardziej. Sa dwie szkoly odnosnie rwania tej fazy: I mowi, ze im dluzej tym lepiej, II twierdzi, ze w zaleznosci od wagi poczatkowej, koncowej, przebytych ciaz i diet powinna ona trwac okreslony czas. Na tej stronie znajdziecie test, ktory okresla dlugosc poszczegolnych faz: http://www.dukandiet.co.uk/


Kici, jako ze bede musiala kompletnie zmienic zawartosc szafek - wywalic make i co tam jeszcze... - mam pytanie: czy zaczynajac diete robnilas jakies specjalne zakupy?
 
aniam, na ptasim mleczku tez bym schudla, bo nie lubie dziadostwa, wiec rzyganie zapewnione :D

ja tez planuje zastosowac sie do testu i I faza bedzie mi doskwierac tylko przez 2 dni :D
 
Wronia, wszystko zalezy od tego, czy nie pojedziemy do meza rodziny na coroczny zjazd (ja nie chce, bo po pierwsze kasy nie mamy, a po drugie tam zimno jak diabli, bo 2600m.n.p.m. i oczywiscie zadnego ogrzewania, wiec musielibysmy Konstancji jakis kombinezon sprawic - na jeden raz to zupelnie bez sensu, i ja tez nawet grubego swetra nie mam...). Najpewniej tez zaczne 2ego.
 
Ja sie też przyłaczam. Dziewczyny ja to ogólnie pewnie nie schudne, bo musze sie przyznac, ze ja sie caałe zycie bezskutecznie odchudzałam. Całe liceum, studia nic tylko dieta i dieta. Najśmieszniejsze jest to, że teraz o takiej figurze jaka wtedy miałam moge tylko pomarzyć!!!
Jak na to chwile karmie, skoncze i biore sie za siebie.
 
reklama
Do góry