reklama

Panie na Dukanie - czyli zaczynamy odchudzanie :D

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2010' rozpoczęty przez zielona maupa, 16 Grudzień 2010.

1. zielona maupa

zielona maupa Na skrzydłach melancholii

:-)

Jako ze naszym postanowieniem jest powrot do frmy, glownie dla nas samych, a co! - zakladam nowy watek. Zrobmy z niego miejsce, gdzie bedziemy sie wspierac - co jak co, ale wspieranie mamy opanowane do perfekcji :-) - gdzie wstawimy przepisy lub chociazby liste zakupow. Powodzenia!!!

2. sospettosa

sospettosa Fanka BB :)

moje dobre chęci odchudzania się wypaliły się tak mniej więcej na wysokości lata. Zrzuciłam kilka kg i stwierdziłam, że teraz to ja będę chudła sama bez diety.....baaardzo cięzko jest mi zrezygnować ze słodkości :zawstydzona/y:

3. reklama
  4. Love

Love Fanka BB :)

jak mi brakuje takiego porządnego kopniaka, żeby zacząc coś ze sobą robic...ciągle tylko myśle sobie że zaczne się odchudzac ale na myśleniu się kończy.
    marze o tym, żeby miec taki brzuch jak przed ciążą:zawstydzona/y:
    najbardziej nienawidzę teraz moich piersi , które są "miekkie", obwisłe i w rozstępach , :zawstydzona/y: szkoda że z tym już niestety nic nie da się zrobic....

5. elvie3

elvie3 Fanka BB :)

Oj, ja też z tych, co bez słodyczy dnia nie rozpoczną i nie zakończą. Już kombinowałam z bakaliami (tez kaloryczne), a piciem wody, z jabłkami suszonymi i dupa. Czekolada w jakiejkolwiek postaci musi być, a jak nie to chociaż kisiel..

6. zielona maupa

Na diecie Dukana faza uderzeniowa trwa do 10 dni i podczas tej chudnie sie najbardziej. Sa dwie szkoly odnosnie rwania tej fazy: I mowi, ze im dluzej tym lepiej, II twierdzi, ze w zaleznosci od wagi poczatkowej, koncowej, przebytych ciaz i diet powinna ona trwac okreslony czas. Na tej stronie znajdziecie test, ktory okresla dlugosc poszczegolnych faz: http://www.dukandiet.co.uk/

Kici, jako ze bede musiala kompletnie zmienic zawartosc szafek - wywalic make i co tam jeszcze... - mam pytanie: czy zaczynajac diete robnilas jakies specjalne zakupy?

7. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

No to ja wam będę kibicowała jedząc ptasie mleczko .. schudłam 4 kg na ptasim mleczku oby tak dalej :)

8. zielona maupa

aniam, na ptasim mleczku tez bym schudla, bo nie lubie dziadostwa, wiec rzyganie zapewnione :D

ja tez planuje zastosowac sie do testu i I faza bedzie mi doskwierac tylko przez 2 dni :D

9. zielona maupa

Wronia, wszystko zalezy od tego, czy nie pojedziemy do meza rodziny na coroczny zjazd (ja nie chce, bo po pierwsze kasy nie mamy, a po drugie tam zimno jak diabli, bo 2600m.n.p.m. i oczywiscie zadnego ogrzewania, wiec musielibysmy Konstancji jakis kombinezon sprawic - na jeden raz to zupelnie bez sensu, i ja tez nawet grubego swetra nie mam...). Najpewniej tez zaczne 2ego.

10. reklama
  11. gosia23s

gosia23s Fanka BB :)

Ja sie też przyłaczam. Dziewczyny ja to ogólnie pewnie nie schudne, bo musze sie przyznac, ze ja sie caałe zycie bezskutecznie odchudzałam. Całe liceum, studia nic tylko dieta i dieta. Najśmieszniejsze jest to, że teraz o takiej figurze jaka wtedy miałam moge tylko pomarzyć!!!
    Jak na to chwile karmie, skoncze i biore sie za siebie.

12. Dagsila

Dagsila zaMargolciowana :D

dzizas Baby... swiata ida a Wy o diecie.... :-) trza sie wyzerka radowac :-D

Poleć forum