reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Panie na Dukanie - czyli zaczynamy odchudzanie :D

reklama
to ja sie tylko pichwale ze mam 5kg mniej niz jeszcze na poczatku listopada i baaaardzo jestem z tego powodu dumna i zadowolona:)
 
hah, a ja juz sie zastanawiam czy z dieta do lutego nie poczekac... Polece do Polski, to starych tez do diety przekonam i bedziemy tak sie wspomagac... hehe. Poki co jednak trzymam sie planu.
 
dziewczyny powiedzcie mi, bo na tej stronie co jedna z was pytala to zeby dostac ta diete trzeba zaplacic. Gdzie wy dowiedzialyscie sie co i jak robic? Czy naprawde musze zaplacic czy jest to gdzies indziej opublikowane?
 
reklama
Dziewczynki trzymam kciuki zaciśnięte, że udało Wam się schudnąć. Chciałabym też się przyłączyć, ale jeszcze karmię małą, więc na razie nic z tego. A tak bym chciała mieć już mniej kg na wakacje.
 
Do góry