reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Panie na Dukanie - czyli zaczynamy odchudzanie :D

My z Dukanem startujemy w przyszłym tygodniu jak powyjadamy z lodówki wszelkie zakazane produkty, a potem proteiny rules:-)
 
reklama
Bea...
Moze ja sie nie znam... ale po ilosci Twoich postow na temat Twojej diety, odchudzania sie, tluszczyku, cwiczen i innych - jak dla mnie powinnas udac sie gdzies na terapie. I nie mowie tu o terapii ciala.

Katik....dokładnie to samo pomyslalam. Bea powaznie :tak; ja równiez myśle ,że powinnas udac się na terapie, bo przeciez Ty masz niedowage a wiecznie piszesz o cwiczeniach, tłuszczyku itd.
 
Dziewczynki trzymam kciuki zaciśnięte, że udało Wam się schudnąć. Chciałabym też się przyłączyć, ale jeszcze karmię małą, więc na razie nic z tego. A tak bym chciała mieć już mniej kg na wakacje.
maonka - a jak często jeszcze karmisz? ja tylko po wieczornej kąpieli, w nocy i rano, więc 3 razy. Mimo to biorę się za siebie, bo 5marca mam bal i muszę wyglądać jak dawniej;-) Nie będę stosować diety, ale wyeliminuję słodycze, ograniczę to wszystkie zapychacze typu chleb, ziemniaki, makarony. Będę więcej kasz różnego rodzaju jadła i pilnowała się z piciem 2l wody dziennie, bo z piciem u mnie słabiutko. No i orbitrek codziennie:-)
 
Katik, trzymam kciuki. Ja zaczynam od jutra. Najgorsze jest to, ze paczka z pomoca humanitarna nie dotarla w grudniu /a tam czekolady i pierniczki i halwa.../, wiec teraz jak dotrze to juz tylko bede mogla sie na nia tylko popatrzec... No i w lutym najprawdopodobniej bede w Polsce i na pyzy, pierogi i gibosy tylko lakomie bede zerkac.
 
Trzymam kciuki za wszystkie dietowiczki :-) Tez chetnie bym do was dolaczyla, ale karmie. Dlatego tez zastanawiam sie nad dieta montignaca. W sumie laktacja nie jest przeciwskazaniem (a przynajmniej nigdzie o tym nie znalazlam informacji). Moj znajomy bardzo ladnie schudl na tej diecie. Dodatkowo od 2 dni zaczelam aktywnosc fizyczna i straszliwe zakwasy sie pojawily. Mam problemy z siadaniem i wstawaniem :-D
 
reklama
Do góry