reklama

Panuje krztusiec !!!!!

agus6j

Zaciekawiona BB
Od
10 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Witajcie, moje dziecko zarazilo sie w przedszkolu Krztuscem.... bardzo ciężko i dlugotrwale go przechodzi. Nie spimy po nocach a dziecko sie strasznie meczy. Czy ktos przechodzi lub przechodził niedawno krztusiec? Dla zdrowych przestrzegam- szczepic na to cholerstwo jest nie do zniesienia i nic objawów nie lagodzi dodam ze my szczepilismy gdy córcia miala roczek, ale podobno krotko działa ta szczepionka ale warto bo w okresie zachorowań bo choróbsko jest NIE DO PRZEJSCIA

reklama
Od
15 Wrzesień 2012
Odpowiedzi
41
Jaka reklama ? o czym Ty piszesz? Trzymam właśnie corcie na rękach bo tylko na siedząco moze spac a Ty mi tu o reklamach wypisujesz?
Przeciez szczepilas :)
Sorry..ale nie mow mi ze ma krotkie dzialanie bo jest kalendarz szczepien i sie szczepi w danym wieku..widac nie zadzialala jak większość..
I szczepienie nie oznacza ze sie nie zachoruje ani lagodniej przejdzie mam mnostwo przykładów dzieci w przedszkolach

agus6j

Zaciekawiona BB
Od
10 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Przeciez szczepilas :)
Sorry..ale nie mow mi ze ma krotkie dzialanie bo jest kalendarz szczepien i sie szczepi w danym wieku..widac nie zadzialala jak większość..
I szczepienie nie oznacza ze sie nie zachoruje ani lagodniej przejdzie mam mnostwo przykładów dzieci w przedszkolach
To nie szczep twoja sprawa

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019