reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Panuje krztusiec !!!!!

agus6j

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Lipiec 2017
Postów
59
Witajcie, moje dziecko zarazilo sie w przedszkolu Krztuscem.... bardzo ciężko i dlugotrwale go przechodzi. Nie spimy po nocach a dziecko sie strasznie meczy. Czy ktos przechodzi lub przechodził niedawno krztusiec? Dla zdrowych przestrzegam- szczepic na to cholerstwo jest nie do zniesienia i nic objawów nie lagodzi dodam ze my szczepilismy gdy córcia miala roczek, ale podobno krotko działa ta szczepionka ale warto bo w okresie zachorowań bo choróbsko jest NIE DO PRZEJSCIA
 
reklama
Jaka reklama ? o czym Ty piszesz? Trzymam właśnie corcie na rękach bo tylko na siedząco moze spac a Ty mi tu o reklamach wypisujesz?
Przeciez szczepilas :)
Sorry..ale nie mow mi ze ma krotkie dzialanie bo jest kalendarz szczepien i sie szczepi w danym wieku..widac nie zadzialala jak większość..
I szczepienie nie oznacza ze sie nie zachoruje ani lagodniej przejdzie mam mnostwo przykładów dzieci w przedszkolach
 
reklama
Do góry