reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Szkoda, że tak padł ten dział, zauważyłam ten fakt jak przestałam nim moderować :-p:rofl2:

Pewnie Pola, wiosna nam pasuje. Dziś tak piknie jest i słonecznie, wiosna już na bank przyszła :-)
Zapukaj do mnie na fb, będziem w kontakcie ;-)
 
reklama
Puk, puk, tu góralka, jest tam kto? Tym co mnie nie pamiętają (i mają prawo, bo nie było mnie tu ...........ze sto lat) przypomnę, żem mamą Bruna. To ja z uporem maniaka namawiałam do zdrowego jedzenia, ćwiczeń i masowania krocza przed porodem hihiihihi Po porodzie cały wolny czas spędzałam u lekarzy i na klinikach, potem mieliśmy zawieruchę ze sprzedażą mieszkania, kupnem domu, wyprowadzką, no, a ubiegły rok to już nam zszedł na remontach i adaptacji do wsi. Jakoś się ogarnęłam i wracam. Nie mam wiele czasu na ploteczki, ale jak zwykle o zdrowiu, jedzeniu, dzieciowemu noszeniu to się mogę powymądrzać jakby kto chciał. Muszę najpierw poczytać całe to forum, żeby wiedzieć co się tu teraz dzieje. Tymczasem pozdrawiam wszystkie listopadóweczki. Wiola góralka.
 
Zbierajmy podpisy pod projektem ustawy, ruszyła akcja " Ratujmy maluchy".
Chodzi o to żeby rodzice dzieci 6- letnich dalej mieli wybór, a nie na przymus ,czy w wieku 6 lat posyłają dziecko do szkoły czy zerówki.

Wiecej szczegółów na stonie:

www.rzecznikrodziców.pl

Pozdrawiam
 
Karol złamał ręke...I to w łokciu z przemieszczeniem. Spadł z murku w sobote. Miał godzinna operacje w sobote, ręka zdrutowana i zagipsowana pod katem. Czekamy na decyzje ordynatora, może dzisiaj wyjdzie. Siedzimy z nim na zmiane bo Filip na piersi. Do tego w niedziele chrzciny były...Jak nie urok to...
 
Zajrzałam tu po prawie roku (jak nie dłużej :-() nieobecności.
Megusek masz rację, że licha ze mnie moderatorka, a tak na prawdę niewiele tu pracy.
Jeśli któraś z Was ma werwę i ochotę przejąć tę funkcję to ją przekażę.
Pozdrawiam Was serdecznie!!!
 
reklama
Kasiu, ale Ty już dawno nie jesteś moder. listopadówek, Bestyja Cię usunęła, bo nie zgłaszałaś się ;)

Ten dział został zapomniany... Posłaliście dzieci do zerówki w szkole? Do grup zerówkowych w przedszkolach? Jak im się podoba? Nasz Kuba w przedszkolu, zadowolony, ale jeszcze nie uczą się. Jutro ma być zebranie i pewnie dadzą wykaz książek do kupienia. Hooop hooop...zagląda kto tu?
 
Do góry