reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Kto nie boi sie wierzyc ze sie uda?
ja nie! Ja wierze ze
Wiara czyni cuda!
(TGD)
Musisz wierzyc...Cuda sie zdarzaja:)
Zobaczysz ze bedzie dobrze:) Bedziesz sie jeszcze smiac w przyszlosci..
Rozumiem twoj lek,niepewnosc... Ale pomysl ze jestes naprawde silna kobieta :) Juz pomyslalas?
To teraz..jeszcze..pomysl..
Ze dziecko..ktore jest takie malutkie..ma tej sily trzy razy wiecej od Ciebie:)
 
reklama
Mila79
mam dla Ciebie zla wiadomosc..Teraz to juz sie nie wykrecisz od pisania z nami..
Jestes na liscie..I coz..no wpadlas:)
Jezeli nie wierzysz..to spojrz do listy listopadowych Mam..
I koniec.Kropka:)
 
Mihir, wow, prosimy o zdjęcie w sarii!!
KONIECZNIE i bez wykrętów, czekamy ;D

Galeria brzuszków to doskonały pomysł, ja się tez oczywiście dołączę w swoim czasie, bo podobnie jak Mila, nie chcę zapeszyć.

A wiecie co? dziś miałam pierwsza zachcianke i to taką na maxa! Tak mi się śledzia zachciało i to takiego wigilijego jak robi moja mama, domowej roboty, że musiałam kupić, i zrobiłam sobie całą michę ;D w smietance z cebulka, pychotka!!

 
Ok..nie ma sprawy:)
Ale zachcianka:)
Typowa dla ciazy:)
W ogole..jak fajnie jest byc w ciazy i tlumaczyc sobie ze wszystko to dla dzieciaczka:p
Normalnie:)
Wielki usmiech przesylam..
I dobranoc zycze:)
 
OK :) Probuje w takim razi wstawic suwaczek. Co prawda, nie wiem, czy wklejam wlasciwa ramke, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. Ciekawa jestem, czemu z tego suwaczka wychodzi inny tydzien ciazy niz ten ktory zostal stwierdzony przez gina? Ale co tam, wazne, ze bedzie odliczal dni do dzidziusia (jesli sie uda :)) Dzieki, dziewczyny, za slowa otuchy. Musze wierzyc, ze sie uda. Bo pewnie malenstwo to tez czuje. A pisac? Pewnie, ze bede :) Razem przeciez razniej :)




 
A zapomnialam jeszcze o czyms. Moze to sie wyda dziwne, ale ciesze sie z tego, ze wczoraj przez caly dzien mialam mdlosci. Nie wiedzialam za bardzo, jak sobie z tym poradzic. Szukalam troche w internecie. I pocieszylo mnie to, kiedy sie dowiedzialam, ze to wlasciwie dobry znak. Zgodnie z tym co pisza na BB - naleze do tych bardziej pechowych. Ale ja bym tego pecha nazwala szczesciem, bo dzieki temu, mam nadzieje, ze mimo wszystko dzidzius sie dobrze rozwija...
 
Wiecie co?
Bo ja tak patrze na rozne wpisy..i zastanawiam sie..ile z nas urodzilo sie w listopadzie..
Ja jestem z andrzejek (30 listopada)..ale widzialam ze ktos tez sie wpisywal..
Jest ktos moze jeszcze z tego miesiaca?
 
reklama
Ja jestem grudniowa, ale kto wie, może moje maleństwo tez ójdzie w ślady mamy? Bo termin mam na 29 listopada, wiec do grudnia niedaleko..
No własnie dzień dobry :)
A mam, pytanko, pijecie normalnie kawe? jak to z tym jest? Bo ja mam po prostu ochote, a skoro nie odrzuca, to chyba czasem można?
 
Do góry