reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Mihrir podczytuję was sobie i chciałabym Ci bardzo pogratulować!! :laugh: :laugh:
to naprawdę ogromny cud wręcz iewyobrażalny cud nawet nie próbuję sobie wyobrazić tego co czujesz
ten maluszek napewno został Ci zesłany na pocieszenia za te wszysrtkie smutki
życzę Ci wszystkiego dobrego i tego żeby się wszystko w Twoim życiu poukładało

mama lipcowa
Ka milka
 
reklama
Mihir to CUDNIE!!!!! Oj, nawet nie wiesz, jak się ciesze że do nas wracasz:D Och, kurcze, zaniemówiłam po prostu!! No może z krzesła nie spadałam, ale mało brakowało:)
I to nasza największa aktywistka wraca, bez której forum zaczęło umierać śmiercią naturalną:D FAJOWO!!!!
Wiesz co, to chyba znak z góry, że ten dzidziuś jednak jest, ojej, wiosna zawitała wszędzie po takim newsie ;D ;D ;D ;D
Myślę, że tatuś, jaki nie jest powinien wiedzieć, mimo, że okazał się takim draniem. Ale to twoja decyzja, pewnie teraz nawet nie chcesz go widziec na oczy.
Informuj nas o biegu wydażeń!

A ja dziś po pobraniu krwi, progesteron i beta, wyniki wieczorem i już nie mogę się doczekać.
Po pobraniu zrobiła mi się taka WIELKA gula na przegubie - mały wylewik, mówię Wam, przeraziłam się, aż trochę zasłabłam. Patrze,a tu mam taką wypustke z ręki wielkości małej mandarynki :o Ciemno przed oczami i do tego lekkie mdłości...ale to chyba dobre oznaki ciąży, taka nadwrażliwość:) Oby!
Sciskam!!
 
No dobra, może trochę wyolbrzymiłam, może bardziej przypominało małego orzecha włoskiego, albo takiego średniej wielkości ;)
 
No i ja jeszcze jestem do pogaduszek ;D :D ;D

Mihir...nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę z tego cudu jaki doświadczyłaś :)...a powiedzieć mężowi powinnaś...zobaczysz jaka będzie reakcja ::)

Isia...sopkojnie czekaj na wyniki...napewno wszystko będzie ok!!

A ja mam dzisiaj niechcieja w pracy...buuuu...jak mi się nie chce siedzieć jeszczeponad 2 godziny!!!
 


Nienawidze pobran krwi. NIenawidze tego widoku, odglosow..Od razu zapach laboratorium mnie mdli.Zwykle sama siebie nakrecam..ale to skutek doswiadczenia z dziecinstwa.

W ogole:) Chyba sie zaczelo cos dziac;)
Mam taka nadzieje..ale wiecie co? Powoli do siebie dochodze..tylko trudno mi uwierzyc jednak dalej:)

A juz planowalam podroz po Indiach za 1600 zlotych:p

Piszcie, piszcie:)
 
Monika, ja wziełam zwolnienie do czwartku, stwierdziłam ,ze musze się dokurować po przeziębieniu. No i leniuchuję. No bo jak tu pracować w ogóle jak sie żyje tylko jednym ostanio, nie? Nie da się o niczym innym myśleć :D

 
Mihir, no to Indie musisz odlożyć na kiedy indziej ;D

A, dziewczyny, mam wynikiz rana no i betka rośnie!!! 5 dni temu bylo 866 a dzis jest ponad 6 tys ;D ;D ;D ;D

Zaczynam się cieszyć pelną (no prawie) parą

Tylko progesteron dalej niski, 11, hmm
 
Mihir bardzo sie ciesze, bo czytałam wczesniej o Twoich nieszcześciach i nie mogłam uwierzyć że zycie może być tak strasznie niesprawiedliwe i okrutne. A jednak nie jest.
Szkoda tylko że Ty i Twój maluszk musialiście wytrzymać taką dawkę stresu. Za to teraz na pewno Twoje maleńśtwo czuje od Ciebie niewiarygodną radość i wie że jego mamunia jest szczęsliwa.
Powiedz tylko jak lekarz może popełnić taką pomyłkę bo mi sie to troche w głowie nie mieści. Wiem że lekarz to też człowiek i może się mylić, ale i tak nie moge tego zrozumieć.
Trzymajcie się oboje ciepło. Caluski dla Ciebie i Twojego maleństwa.
 
reklama
Mihir a propos pytanka z przed kilku dni....ja jestem a Stanach ... i pewnie chwile tu zostane. tatus dzidzi jest hamerykanski ;P
 
Do góry