reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PAPPA 0,89 HCG 62,1

Dołączył(a)
11 Maj 2023
Postów
3
Temat poruszany wielokrotnie, chciałbym jednak podzielić się swoim doświadczeniem.
Mieliśmy następujące wyniki: PAPPA 0,89 HCG 62,1, przezierność karku powyżej 2,5mm. Prawdopodobieństwo wady genetycznej 1:5.

Lekarka ginekolog stwierdziła, że przy tak złych wynikach nie zdarzyło jej się zdrowe dziecko.

Strach, emocje, wielki stres...

No i mamy obecnie 19to miesięcznego Piotra. Zdrowy, radosny, szczęśliwy chłopak.

Zamieszczam tego posta, trochę w celu uspokojenia, dania nadziei, że wszystko może być dobrze nawet przy złych wynikach

Oczywiście to tylko mój przypadek. Prawdopodobieństwo 1:5 to jednak informacja, że w jednym przypadku na pięć coś będzie źle. Jednak to też informacja, że w 80% wszystko będzie dobrze.

Pozdrawiam
Vege
 
reklama
Ta Beta HCG to 62,1 czy może miało być 6,21 MoM?
Czy jesteś wegetarianką? U mnie Beta powyżej 5, ryzyko 1:17 i zdrowy syn. Od miesięcy zastanawiam się skąd taki wynik, lekarze nie wiedzą. Trafiłam na dosłownie jeden amerykański artykuł sugerujący, że taka beta może pojawić się u wegetarianek. Nie jem mięsa od 15 lat.
 
62,1 IU/I. Jestem wegetarianinem od 27 lat (obecnie). Moja partnerka była przez kilka pierwszych miesięcy ciąży. Dodam jeszcze, że zdjęcie z przeziernością karku oglądało kilku lekarzy i każdy miał bardzo złe wizje. Ciąża w późniejszym etapie przebiegała prawidłowo, chociaż finał był dość zaskakujący. Piotr trochę się pospieszył :)
 
Dzięki za odpowiedź i Waszą historię :) Czy Wasze dziecko jest wege? Mój mąż nie je mięsa od 22 lat i nasz 9 miesięczny syn nie będzie jadł mięsa, póki sam o tym nie zdecyduje. Jak to wygląda u Piotrka?
 
reklama
Temat poruszany wielokrotnie, chciałbym jednak podzielić się swoim doświadczeniem.
Mieliśmy następujące wyniki: PAPPA 0,89 HCG 62,1, przezierność karku powyżej 2,5mm. Prawdopodobieństwo wady genetycznej 1:5.

Lekarka ginekolog stwierdziła, że przy tak złych wynikach nie zdarzyło jej się zdrowe dziecko.

Strach, emocje, wielki stres...

No i mamy obecnie 19to miesięcznego Piotra. Zdrowy, radosny, szczęśliwy chłopak.

Zamieszczam tego posta, trochę w celu uspokojenia, dania nadziei, że wszystko może być dobrze nawet przy złych wynikach

Oczywiście to tylko mój przypadek. Prawdopodobieństwo 1:5 to jednak informacja, że w jednym przypadku na pięć coś będzie źle. Jednak to też informacja, że w 80% wszystko będzie dobrze.

Pozdrawiam
Vege
Dzięki za tą wiadomość ja w 13 tyg miałam robione usg wszystko było super przezierność 1,9 widoczna kość nosową wszystkie przepływy. Z testu pappa ryzyko 1:346 lekarz był bardzo podenerwowany jak że mną rozmawiał bardzo się przestraszyłam. Dzięki takim historiom wierzę że i u nas będzie dobrze.
 
Do góry