reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paputki dla zaczynających chodzić

reklama
Najlepsze według mnie są buciki Geox. Swoim maluchom jak zaczynały chodzić kupiłam Geoxy i tak już zostało. Teraz też chodzą w Geoxach- przynajmniej mam pewność, że stópki dobrze się w nich rozwijają, są wygodne i przewiewne (oddychające).
 
całkiem fajniusie te paputki befado. Sprawdze u tego sprzedawcy czy ma cos dla dziewczynki.
Trzeba też patrzeć ,czy są dość szerokie dla dzieci z wysokim podbiciem(to sie często zdarza),Befado są węższe niz Zetpola.:tak:
Najlepiej przymierzyć dziecku w sklepie ,o ile można.:tak:
 
Najlepsze paputki dla dzieci zaczynających chodzić to Paputki wykonane z mięciutkiej naturalnej skórki z elastyczną zamszową podeszwą i elastycznym zapięciem nie krępujące stópek malucha.
Polecam stronę producenta www.paputki.com.pl Moje dzieci i dzieci naszych znajomych uwielbiają te butki do chodzenia i zabawy w domu.
 
Do góry