reklama

Parapetówka Marzeny :) Wstęp wolny :P

Temat na forum 'Archiwum mam majowych'11' rozpoczęty przez marzena9, 13 Styczeń 2012.

1. marzena9

marzena9 Fanka BB :)

Obiecywałam Wam kochane parapetówkę więc się wywiązuję.

Kamcia kochana pozwoliłam sobie na nowy temat, potem się go zamknie i zarchiwizuje :)

Na początek, w celu rozluźnienia proponuję wybrać sobie drinka do łapki i zapraszam do zwiedzania (niektóre zdjęcia kiepskie ale robione telefonem):
    View attachment 425199

To mój mały przedpokój, wiatrołap, z lewej szafa wnękowa, za drzwiami będzie panel w kolorze szafy z wieszakami na kurtki, w tle drzwi do małej łazienki:
    Zdjęcie0692.jpg

Mała łazienka:
    Zdjęcie0693.jpg

widok z przedpokoju na moje schody:
    Zdjęcie0683.jpg

Wchodzimy do przedpokoju, po lewej kuchnia, na wprost salon, po prawej schody. Tu widok na kuchnię i kawałek jadalni:
    Zdjęcie0685.jpg Zdjęcie0686.jpg

W kuchni wyspa jeszcze nie wykończona bo musimy zamontować panele ozdobne w kolorze frontów na boki i na plecy wyspy i zamontować cokół żeby nóżek nie było widać. I jeszcze brakuje tego szkła (z bambusami :p) z oświetleniem za blatem.

Na blacie wyspy oczywiście laptop - od Świąt tam leży niemal non stop :) Jolek Ty wiesz w czym dowcip :D :X

Widok z kuchni na moją jadalnię (krzesła będą jak wybierzemy i zamówimy :]), w tle wyjście na taras, po prawej salon:
    Zdjęcie0687.jpg

Widok z jadalni na salon, meble jeszcze ze starego mieszkania bo na nowe trzeba czekac, tylko narożnik tu zostanie już, po prawej wyjście do przedpokoju i drzwi do gościnnego i do piwnicy:
    Zdjęcie0688.jpg Zdjęcie0689.jpg

Widok z salonu na przedpokój z powrotem:
    Zdjęcie0690.jpg

Mały pokój, gościnny. Jest kilka osób, które uznają go za własny :D Dla nas to graciarnia jeszcze, gabinet i biblioteka:

2. agacio

agacio matka, żona i kochanka

Pierwsza Marzenka PRZEPIĘKNIE!!!!!!!:szok::szok::szok: ale nas zaszkoczyłaś:tak:
    W takiej chacie można mieszkać drinka zamawiam pink:-) :-)
    Piękny fiolet łazienka boska.Po schodach tylko bym się bała po ciemku chodzić;-)

Ostatnia edycja: 13 Styczeń 2012
  3. reklama
  4. marzena9

Zdjęcie0691.jpg

Zapraszam na górę. Od prawej różowy pokój Pauli, łóżko za mną:

Zdjęcie0697.jpg

Na wprost schodów jest nasza sypialnia:
    Zdjęcie0695.jpg Zdjęcie0696.jpg

Po lewej przyszły pokój Mateusza, jeszcze pokój kartonowy i bajzel absolutny:
    Zdjęcie0694.jpg

I najbardziej po lewej duża łazienka:
    Zdjęcie0698.jpg Zdjęcie0699.jpg Zdjęcie0701.jpg

Tutaj moja ściana w łazience z bliska, malowana szklaną farbą:
    Zdjęcie0700.jpg

Załączniki:

5. marzena9

I ciasteczko dla Was:
    Ciasta_01-Cukiernia_Smakolyk.jpg

Kawa, herbata oczywiście też.

Dziękuję za uwagę :-p

6. paula04

paula04 Fanka BB :)

No Marzenko ale nas ugościłaś:-)
    Śliczny masz domek kolorki super , łazienka do góry bajka.
    Ja też już chcę się budować
    Atak apropos to ile zajęło wamwybudowanie domku no i ile macie tam metrów,no i pokaż jeszcze z zewnątrz proszę

7. paulina007

paulina007 Gość

ależ pięknie :))) kominek jak zazdroszczę :)))))))))))))))

edit: wanna rogowa.

nie no pięknie:)

8. agacio

Piękne łazienki cudowne kolory. :tak:
    Dołączasm się do prośby Pauli jak długo trwała budowa?
    I jescze zdjęcie domku z zewnątrz bym poprosiła jeśli można:-)
    Ale zazdroszczę też już chcę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

9. marzena9

Nie budowaliśmy go tylko remontowaliśmy. Z zewnątrz wygląda ciągle jak rudera bo czekamy na wiosnę i robimy elewację.

Metrów prawie 150 użytkowych nie licząc piwnicy.

A na schodach nigdy nie jest ciemno bo ledy się świecą całą dobę i w przedpokojach jest światło na fotokomórkę i zaraz się włącza :)

10. reklama
  11. agacio

No to bajery Marzenka! ze schodów nikt nie spadnie;-) Całkiem duży metraż będzie się Paula z Matim ścigać i w chowanego bawić. A jak kot oswoił(a) się już z nowym miejscem?

12. jolek27

jolek27 SZCZĘŚLIWA MAMA:)

No właśnie Marzena a z zewnątrz??

Ja za drinka i ciasto podziękuję bo na diecie jestem:p Za to poproszę szklaneczkę wody:tak:

Chata super. Normalnie muszę w realu Cię nawiedzić,ale poczekam aż kartony zlikwidujesz:cool2: A z tym laptopem to ja nie wiem o co chodzi :-p

Poleć forum