reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parapetówka Marzeny :) Wstęp wolny :P

marzena9

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Październik 2005
Postów
2 976
Obiecywałam Wam kochane parapetówkę więc się wywiązuję.

Kamcia kochana pozwoliłam sobie na nowy temat, potem się go zamknie i zarchiwizuje :)

Na początek, w celu rozluźnienia proponuję wybrać sobie drinka do łapki i zapraszam do zwiedzania (niektóre zdjęcia kiepskie ale robione telefonem):
Zobacz załącznik 425199

To mój mały przedpokój, wiatrołap, z lewej szafa wnękowa, za drzwiami będzie panel w kolorze szafy z wieszakami na kurtki, w tle drzwi do małej łazienki:
Zdjęcie0692.jpg

Mała łazienka:
Zdjęcie0693.jpg

widok z przedpokoju na moje schody:
Zdjęcie0683.jpg

Wchodzimy do przedpokoju, po lewej kuchnia, na wprost salon, po prawej schody. Tu widok na kuchnię i kawałek jadalni:
Zdjęcie0685.jpgZdjęcie0686.jpg

W kuchni wyspa jeszcze nie wykończona bo musimy zamontować panele ozdobne w kolorze frontów na boki i na plecy wyspy i zamontować cokół żeby nóżek nie było widać. I jeszcze brakuje tego szkła (z bambusami :p) z oświetleniem za blatem.

Na blacie wyspy oczywiście laptop - od Świąt tam leży niemal non stop :) Jolek Ty wiesz w czym dowcip :D :X

Widok z kuchni na moją jadalnię (krzesła będą jak wybierzemy i zamówimy :]), w tle wyjście na taras, po prawej salon:
Zdjęcie0687.jpg

Widok z jadalni na salon, meble jeszcze ze starego mieszkania bo na nowe trzeba czekac, tylko narożnik tu zostanie już, po prawej wyjście do przedpokoju i drzwi do gościnnego i do piwnicy:
Zdjęcie0688.jpgZdjęcie0689.jpg

Widok z salonu na przedpokój z powrotem:
Zdjęcie0690.jpg

Mały pokój, gościnny. Jest kilka osób, które uznają go za własny :D Dla nas to graciarnia jeszcze, gabinet i biblioteka:
 
reklama
Pierwsza Marzenka PRZEPIĘKNIE!!!!!!!:szok::szok::szok: ale nas zaszkoczyłaś:tak:
W takiej chacie można mieszkać drinka zamawiam pink:-) :-)
Piękny fiolet łazienka boska.Po schodach tylko bym się bała po ciemku chodzić;-)
 
Ostatnia edycja:
Zdjęcie0691.jpg

Zapraszam na górę. Od prawej różowy pokój Pauli, łóżko za mną:

Zdjęcie0697.jpg

Na wprost schodów jest nasza sypialnia:
Zdjęcie0695.jpgZdjęcie0696.jpg

Po lewej przyszły pokój Mateusza, jeszcze pokój kartonowy i bajzel absolutny:
Zdjęcie0694.jpg

I najbardziej po lewej duża łazienka:
Zdjęcie0698.jpgZdjęcie0699.jpgZdjęcie0701.jpg

Tutaj moja ściana w łazience z bliska, malowana szklaną farbą:
Zdjęcie0700.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0703.jpg
    Zdjęcie0703.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 246
No Marzenko ale nas ugościłaś:-)
Śliczny masz domek kolorki super , łazienka do góry bajka.
Ja też już chcę się budować
Atak apropos to ile zajęło wamwybudowanie domku no i ile macie tam metrów,no i pokaż jeszcze z zewnątrz proszę
 
Piękne łazienki cudowne kolory. :tak:
Dołączasm się do prośby Pauli jak długo trwała budowa?
I jescze zdjęcie domku z zewnątrz bym poprosiła jeśli można:-)
Ale zazdroszczę też już chcę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Nie budowaliśmy go tylko remontowaliśmy. Z zewnątrz wygląda ciągle jak rudera bo czekamy na wiosnę i robimy elewację.

Metrów prawie 150 użytkowych nie licząc piwnicy.

A na schodach nigdy nie jest ciemno bo ledy się świecą całą dobę i w przedpokojach jest światło na fotokomórkę i zaraz się włącza :)
 
No to bajery Marzenka! ze schodów nikt nie spadnie;-) Całkiem duży metraż będzie się Paula z Matim ścigać i w chowanego bawić. A jak kot oswoił(a) się już z nowym miejscem?
 
reklama
No właśnie Marzena a z zewnątrz??

Ja za drinka i ciasto podziękuję bo na diecie jestem:p Za to poproszę szklaneczkę wody:tak:

Chata super. Normalnie muszę w realu Cię nawiedzić,ale poczekam aż kartony zlikwidujesz:cool2: A z tym laptopem to ja nie wiem o co chodzi :-p
 
Do góry