reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parapetówka Marzeny :) Wstęp wolny :P

Marzenka przepięknie. Bardzo mi się podoba, szczególnie schody ja mam bzika na punkcie schodów, są cudowne. Powiedz tylko jak zamierzacie je zabezpieczyć przed małym?? Bo widzę że to moja ulubiona wersja bez barierek. No i łazienka cudo o reszcie nawet nie mówię stylowo nowocześnie surowo i przytulnie zarówno. Mój styl.:tak::tak::tak::tak::tak: Dzięki za drinka i ciasteczka:-D:-D:-D
 
reklama
wow. SUPER!! masz sie czym chwalic Marzenko :tak: najbardziej podoba mi sie duza lazienka, mozna skorzystac?:-D
super sie urzadziliscie!
dziekuje za drina, wsystkie wygladaja pysznie :D i za ciasteczko, dziewczyny odmawiaja bo na diecie, a ja za to sprobuje kazdego po jednym :-p:-)
przynioslam w prezencie cos do kuchni:
9360525.jpg
 
Ja również gratuluje gustownie urządzonego domu. Szczególnie podoba mi się kuchnia. czy to nie są meble IKEA? Pytam, ponieważ całkiem niedawno sprowadziliśmy sie do nowego mieszkania i zastanawialiśmy się nad identycznymi frontami. W końcu stanęło na jasnych ze względu na gabaryty kuchni. Nieporównywalnie mniejsze od Twojej... :)
Piękna łazienka i ta mniejsza i większa. Wanna boska.........:szok:
Oczywiście schody na mnie również robią piorunujące wrażenie.
Mam nadzieje że będzie się Wam dobrze mieszkało. Na ciastko ani na drina już się nie załapałam :( hehe
 
reklama
Do góry