reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parapetówka Marzeny :) Wstęp wolny :P

Marzena, mile zaskoczył mnie nowy wątek.
Uwielbiam oglądać domy i mieszkania, a Twój jest cudny.
Dziękuję, że nas zaprosiłaś...
Wszystko mi się podoba, a najbardziej łazienki.
A najbardziej zaintrygował mnie fakt, że jest to dom remontowany, a nie nowo budowany. To już sobie efekt wyobrażam.
 
reklama
Wpadłam z wizytą na parapetówę :crazy:

O jak ja cię nienawidzę, jak ja ci zazdroszczę tej chaty, kominka, każdego centymetra każdej ściany, łazienki, jak to okropne, że ty masz a ja nie, wpadłam wszystko porozwalać i porozrzucać taka jestem zazdrosna!!
:laugh2::angry: To powinno być moje, moje, moje!!! Koniec imprezy!
 
marzena....chata - suuuper!!! Najbardziej podoba mi się szaro-fioletowa kuchnia i duża łazienka. Tak mi się podoba, ze już siedzę w wannie i nie mam zamiaru wychodzic :-D
 
Hope ja Cie kocham po prostu :-D

Dziewczyny u nas jest dom otwarty i co chwila ktoś śpi. Jak chcecie to wpadajcie Aktualnie mam dwa pokoje wolne :)

Co do pytań.

Ogródek posiadamy chociaż to jeszcze pobojowisko z gruzem i syfem ale jest tego ponad 12 arów wiec jak się zorganizuje to miejsca full

zdjęcia z zewnątrz kiedyś wyszukam to wkleję bo mam na innym dysku zewnętrznym.

Dziękuję za dobre słowo kobiety. Ponad dwa lata się remontowaliśmy i ile nas to kosztowało nerwów to tylko my wiemy. Ale jest teraz fajnie.

Kiedyś wkleję Wam zdjęcia ze stanu zastanego ale wtedy nie dam nic do jedzenia bo byście mogły "oddać", tak obrzydliwie było.
 
Marzenka cieszę się,że jesteście już w nowym domku.
Jest PIĘKNY! i zazdroszcze jak cholera!
a w lecie wpraszam się na grilla!!!!!!! i nie ma nie!:-D
 
reklama
Parapetowka sie skonczyla dawno, ale...
Marzenka piekny dom! Pieknie, gustownie, bardzo mi sie podoba i gratuluje i zycze zeby sie dobrze mieszkalo i zebyscie przezywali same dobre chwile w tym domku, a potem Wasze Dzieciaki beda wracac do tego domu w swoich wspomnieniach :)
Pare lat temu marzylam o budowaniu, mialam wybrany projekt domu, zaczelam dzialac z kredytem, mielismy wyjechac z Wrocka do Gdyni, a potem sie sciezki poplataly i trafilismy do UK, i nie zaluje, ale dalej marze o swoim wlasnym, dopieszczonym domku :)

A skoro wirtualnie to zamawiam jeszcze drinka! A najlepiej dwa! :D

A to przynioslam dla Ciebie :)
 

Załączniki

  • kosz.jpg
    kosz.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 113
Do góry