reklama

parcie na pęcherz

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez wiki222, 29 Styczeń 2013.

1. wiki222

wiki222 swieżynka :))

Hej dziewczyny, to znowu ja.. jestem juz w 15 tyg ciązy i mam wrażenie ze non stop mam pełny pęcherz.
    potrafie chodzic co 15 min do ubikacji. wstane i mam wrażenie ze znowu chcę.. nic mnie nie piecze i nie boli.. za tydzien w piątek mam wizytę u ginekologa..
    zaszłam do apteki kupić urosept - chcialam wczesniej dzwoniłam do ginekologa ale nie odbiera. Pani w aptece powiedziala ze mozna.. a na ulotce jest napisane co innego ..
    Urosept – stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią

Kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią, nie zaleca się stosowania leku Urosept, ze względu na brak danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania leku

moze wy używałyscie go..

a może to Dzidziulek gdzieś uwiera w pęcherz.. dziękuje za odpowiedz.

2. All-me

All-me Fanka BB :)

Mnie od tego tyg moczopęd troszkę ustąpił. Szczególną ulgę odczuwam w nocy...bo wstaje tylko 2 razy...a do tej pory chyba co godzine w nocy wstawałam :sorry2::sorry2:

3. reklama
  4. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Idź zrobić sobie sama badanie moczu, kosztuje grosze, a będzie wiadomo czy masz jakieś bakterie, czy nie.

Ale w ciąży częściej się siusia, to normalne ;)

5. sor_ella

sor_ella Zaciekawiona BB

Jak miałam problemy z pęcherzem, to piłam herbatę z żurawiny (tylko trzeba patrzeć na skład, żeby faktycznie była w niej znacząca ilość żurawiny). Pomagał też sok z żurawiny do rozcieńczania (niesłodzony, z apteki).

Myślę jednak, ze skoro nic Cię nie piecze, to pewnie masz po prostu "zwykłą" przypadłość ciążową. Ja też tak mam od czasu do czasu. Potem mija, potem znów powraca :)

Badania się jednak przydadzą, bo lepiej szybko reagować, gdyby przyczyną były bakterie w moczu. Ja miałam nawet epizod z antybiotykiem z tego powodu :(

6. Inka_18

Inka_18 Fanka BB :)

wiki222 na Twoim miejscu nie brała bym żadnych leków, bo parcie na pęcherz we wczesnej ciąży jest normalne to dlatego że macica się powiększa i uciska i dlatego ciągle chce się do łazienki. Do ok 20 tc miałam tak samo ciągle mi się chciało, później ustąpiło a teraz pod koniec ciąży znów wróciło i znów muszę co chwila do łazienki bo Miron jest już tak duży że uciska mi na pęcherz i schodzi coraz niżej. Częste wizyty w wc w czasie ciąży są jak najbardziej normalne tym bardziej jak sama piszesz że nic Cię nie boli nie piecze to ani infekcji ani zapalenia pęcherza nie masz.

7. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

ja miałam takie parcie od początku ciąży, zarówno jednej jak i drugiej. Wyniki ok, ale parcie straszne, w nocy to i co 30 min się zdarzało, żeby pare kropelek wycisnąć :-)

8. kłaczek

kłaczek Fanka BB :)

Latanie co sekunde na sikunde jest w ciazy normalne! Poki nic nie piecze, jest to normalne - powiekszajaca sie macica uciska pecherz i mamy "problem". W tej chwili latam mniej wiecej co godzinke, w nocy wstaje raz (tylko), ale w poprzedniej ciazy, nieco bardziej juz zaawansowanej, kursowalam jak tramwaj, w nocy co poltorej godziny, w ciagu dnia czesciej. Standard!

Poleć forum