reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parcie na żarcie, czyli o zachciankach

Corin wpadaj :-D podesle ci moj prywatny helikopter :-D
ale sprobuj zrobic tego metrowca, dzieciaki beda zadowolone na pewno a i duzo go wychodzi, takze na 3 dni lub wiecej spokojnie powinno starczyc. Jest b.prosty.

a my teraz bedziemy jesc udka kurczaka w tej folii zrobione, wychodza tak mieciutkie i mokre ze ...mmm mniam mniam, z frytkami oczywiscie :-D
 
reklama
My już po obiedzie, mieliśmy dzis zapiekanke makaronowa z tunczykiem, pyyyyycha.

Metrowca zrobię, tylko na kiedy??? Na swieta czeka mnie pieczenie baranka i zajaczka, i sernika - zamowienie od rodzinki. Moze na urodziny, ooooo to jest myśl. :-)

A jak masz helikopter, kochana, to slij go. Zaraz sie elegancko ubieramy i wpadamy wszyscy jeszcze dziś :-D
 
dodi, my nigdzie na swieta nie jedziemy, to do nas przyjezdzaja. Bedzie w sumie 8 osob, wiec sernik pewnie pójdzie. A baranek i zajączek to dla dzieci. Pewnie nie zjedzą w calości, ale zawsze obskubuja, a te sklepowe to jakieś takie szemrane bywają (kiedyś mi sie trafił z domieszka gipsu :szok:) wiec wole sama upiec i miec pewnosc ze nikomu nie zaszkodza ;-)
 
Haha gipsowy baranek, no super:)

No tak, jeśli macie gości to trzeba cos przygotować.. my gości nie mamy, jedynie gościmy sie u rodzinki, więc spoko:) może jak bedzie domek gotowy to też będę miała większe chęci na robienie takich rzeczy:) wtedy bedę mogła sobie pozapraszać gości:) ale jeszcze poczekam troszkę.. narazie za tydzień maja wylewac strop.. gdzieś za miesiąc domek powinien stać w surowym stanie:) narazie jak wchodzę do niego ( jest juz troszkę scian na dole) to wydaje mi sie barszo maly ten nasz domek.. może to tylko takie wrażenie:)
 
Corin :rofl2:baranek z cementu xD jedzcie dzieci, jedzcie na zdrowie niech wam pojdzie :-D ahahhaha leze :-D
dodis a wy dalej nie wybraliscie imienia dla malutkiej? a masz jakies na mysli?
 
em_ka no nie wybralismy. tzn ja mam trzy propozycje:
Laura
Aurelia
Blanka

Ale maż powiedzial ze jemu te imionka nie pasuja i powiedział że on wymysli, ale jeszcze ma czas... pewnie i tak stanie na moim, bo sie nie doczekam.. już mowiłam mu, że wcześniej urodzę i mała sama nam powie jak ma na imie, niż on coś wymysli.. no czekam dalej cierpliwie:) jak do porodu sie nie zdecyduje, to ja jestem najbardziej za Laurą:)
 
reklama
em_ka to masz fajnie, bo moj to przed zajściem w ciąże to w ogóle nie chiał słyszeć o wybieraniu imienia czy innych takich sprawach, dla niego to zawsze jest czas hehe.. no jeszcze tylko około 10 tyg mu zostało na to "myślenie"
 

Podobne tematy

A
Odpowiedzi
42
Wyświetleń
8 tys
użytkownik 902
U
Do góry