reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Parcie na żarcie, czyli o zachciankach :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A

Anulka198424

Gość
Hej,
myślę, że przyszedł czas na wątek, w którym opowiemy o naszych jedzeniowych potrzebach, może jakieś przepisy i sugestie. Jesteśmy teraz bardzo twórcze, nie boimy się fuzji, tylko czekać jak któraś z nas ogłosi, że jednak śledziu z dżemem to jest to!
A skoro o śledziu, to ja na początek proponuję:

Sałatka śledziowa:
4 ugotowane ziemniaki
1 filet śledziowy Bismarck - z octu, ale czasem można sobie pozwolić:)
1 cebulka
trochę czerwonej fasoli z puszki
majonez + jogurt
pieprz
Kroimy, mieszamy, jemy :) ja się właśnie zajadam, zjem całą bo M. nie za chętny

reklama

karola1986-21

Dream it. Wish it. Do it.
Miasto
łódzkie
Rozwiązania
0
ja jakiś typowych zachcianek jeszcze nie mam ale zauważyłam, że nie mam ochoty na wędliny, najchętniej jadła bym tylko kanapki z żółtym serem i popijała je mlekiem.
Ogólnie zawsze lubiłam mleko ale nie aż tak :-D
kanapki z serem i mleko, ciasteczka zbożowe Degistive i mleko, kanapka z dżemem i mleko, no mleko musi być obowiązkowo do prawie każdego posiłku. Mąż się dziś śmiał czy pieczoną karkówkę też będę popijać mlekiem :-D

dzikuska

Wrześniowe mamy'06
Miasto
K-K
Rozwiązania
0
ja jem jajka, zauważylam ze jem ogromne ilości. dziś np ugotowalam zupe fasolową i jajka na twardo do niej :)
z moim pierwszym tez na początku jadlam jajka pozniej slodycze do konca ciąży ) zobaczymy jak teraz bedzie.
obyśmy tylko nie zwracaly tego co zjemy :-)

karola1986-21

Miasto
łódzkie
Rozwiązania
0
właśnie skończyłam jeść frytki, tak wiem, wiem, niezdrowe to no ale co ja poradzę, Bąbelek się domagał :sorry:

skończyłam frytki i właśnie zaczynam paczkę herbatników holenderskich z czekoladą :-D

Kum

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja mam nudności, nie zwracam całe szczęście.. jak jem to mi przechodzi na chwile.. staram się jeść małe porcje.. pomogła mi pomidorówka..po czym zjadłam dwa garnki w 4 dni..... co do nie zdrowego - dziś zjadłam pizze mrożoną ristorante.. jakoś miałam ochotę.. całe szczęście na razie nie ciągnie mnie do słodyczy... chciałabym sie nie roztyć

tvardosia

Początkująca w BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
ja zjadałam dziś kanapkę z marynowana papryka boszzz jakie pyszne a potem zagryzlam szarlotką , zgroza:p

karola1986-21

Miasto
łódzkie
Rozwiązania
0
wczoraj miałam ogromną chęć na frytki (wspominałam wczoraj w poście, że jadłam frytki), no i chciał nie chciał trzeba było smażyć.

M. wrócił wieczorem z pracy i od razu poczuł, zapach frytek.

M. Frytki smażyłaś!
ja- (niewinna mina) nieeee, no co Ty...
M. no przecież czuję! Smażyłaś frytki i nic mi nie zostawiłaś, no ładnie...
ja- ale ja na prawdę nie chciałam smażyć tych frytek... ale... ale... no... musiałam...
(mina kota ze Shreka)... nasz Bąbelek mi kazał :sorry: :sorry:
M. (śmiech) i co? Bąbelek kazał Ci zjeść wszystko i nic mi nie zostawić??
ja- no dokładnie! widzisz jak Ty nasz swoje dziecko :-D

reklama

aNilewe_

Fanka BB :)
Miasto
Irlandia
Rozwiązania
0
haaha u mnie tez frytki i frytki, taka ochota ze je jem
za to od slodyczy mam mdlosci i nie chce isc jesc a zapach czekolady okropienstwo
czasem zjem z chytrosci a potem zaluje

co do postu powyzej ze babelek kazal usmazyc frytki, to moj maz wczoraj wrociwszy z pracy po 23 przywiozl tajskie curry i co? wsunelam, o 23!! i mowie pyycha, a on sie patrzy z wytrzeszczem i mowi, ze groszek jeszcze nie potrzebuje tyle jesc, ja sie patrze na niego i mowie, ze groszek mial ochote na to curry to maz ze on co najwyzej zjadl by jeden widelec a nie caly duzy talerz :D

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry