reklama

Parcie na żarcie, czyli o zachciankach :)

Temat na forum 'Archiwum lipcowe mamy 2014' rozpoczęty przez Anulka198424, 8 Listopad 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Anulka198424

Anulka198424 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej,
    myślę, że przyszedł czas na wątek, w którym opowiemy o naszych jedzeniowych potrzebach, może jakieś przepisy i sugestie. Jesteśmy teraz bardzo twórcze, nie boimy się fuzji, tylko czekać jak któraś z nas ogłosi, że jednak śledziu z dżemem to jest to!
    A skoro o śledziu, to ja na początek proponuję:

Sałatka śledziowa:
    4 ugotowane ziemniaki
    1 filet śledziowy Bismarck - z octu, ale czasem można sobie pozwolić:)
    1 cebulka
    trochę czerwonej fasoli z puszki
    majonez + jogurt
    pieprz
    Kroimy, mieszamy, jemy :) ja się właśnie zajadam, zjem całą bo M. nie za chętny

2. karola1986-21

karola1986-21 Dream it. Wish it. Do it.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja jakiś typowych zachcianek jeszcze nie mam ale zauważyłam, że nie mam ochoty na wędliny, najchętniej jadła bym tylko kanapki z żółtym serem i popijała je mlekiem.
    Ogólnie zawsze lubiłam mleko ale nie aż tak :-D
    kanapki z serem i mleko, ciasteczka zbożowe Degistive i mleko, kanapka z dżemem i mleko, no mleko musi być obowiązkowo do prawie każdego posiłku. Mąż się dziś śmiał czy pieczoną karkówkę też będę popijać mlekiem :-D

3. reklama
  4. dzikuska

dzikuska Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja jem jajka, zauważylam ze jem ogromne ilości. dziś np ugotowalam zupe fasolową i jajka na twardo do niej :)
    z moim pierwszym tez na początku jadlam jajka pozniej slodycze do konca ciąży ) zobaczymy jak teraz bedzie.
    obyśmy tylko nie zwracaly tego co zjemy :-)

5. bakaalia

bakaalia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja zajadam się czekolada z żurawiną ;D to musze codziennie ;D

6. karola1986-21

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    właśnie skończyłam jeść frytki, tak wiem, wiem, niezdrowe to no ale co ja poradzę, Bąbelek się domagał :sorry:

skończyłam frytki i właśnie zaczynam paczkę herbatników holenderskich z czekoladą :-D

7. Kum

Kum Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mam nudności, nie zwracam całe szczęście.. jak jem to mi przechodzi na chwile.. staram się jeść małe porcje.. pomogła mi pomidorówka..po czym zjadłam dwa garnki w 4 dni..... co do nie zdrowego - dziś zjadłam pizze mrożoną ristorante.. jakoś miałam ochotę.. całe szczęście na razie nie ciągnie mnie do słodyczy... chciałabym sie nie roztyć

8. dzikuska

dzikuska Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja dalej na jajkach jade :)

9. tvardosia

tvardosia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja zjadałam dziś kanapkę z marynowana papryka boszzz jakie pyszne a potem zagryzlam szarlotką , zgroza:p

10. reklama
  11. karola1986-21

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wczoraj miałam ogromną chęć na frytki (wspominałam wczoraj w poście, że jadłam frytki), no i chciał nie chciał trzeba było smażyć.

M. wrócił wieczorem z pracy i od razu poczuł, zapach frytek.

M. Frytki smażyłaś!
    ja- (niewinna mina) nieeee, no co Ty...
    M. no przecież czuję! Smażyłaś frytki i nic mi nie zostawiłaś, no ładnie...
    ja- ale ja na prawdę nie chciałam smażyć tych frytek... ale... ale... no... musiałam...
    (mina kota ze Shreka)... nasz Bąbelek mi kazał :sorry: :sorry:
    M. (śmiech) i co? Bąbelek kazał Ci zjeść wszystko i nic mi nie zostawić??
    ja- no dokładnie! widzisz jak Ty nasz swoje dziecko :-D

12. aNilewe_

aNilewe_ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    haaha u mnie tez frytki i frytki, taka ochota ze je jem
    za to od slodyczy mam mdlosci i nie chce isc jesc a zapach czekolady okropienstwo
    czasem zjem z chytrosci a potem zaluje

co do postu powyzej ze babelek kazal usmazyc frytki, to moj maz wczoraj wrociwszy z pracy po 23 przywiozl tajskie curry i co? wsunelam, o 23!! i mowie pyycha, a on sie patrzy z wytrzeszczem i mowi, ze groszek jeszcze nie potrzebuje tyle jesc, ja sie patrze na niego i mowie, ze groszek mial ochote na to curry to maz ze on co najwyzej zjadl by jeden widelec a nie caly duzy talerz :D

Ostatnia edycja: 13 Listopad 2013
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum