reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parcie na żarcie, czyli o zachciankach :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nazwa straszna, ale przepis fajny, te paluszki w krakersach też fajne, zrobię chyba jedno i drugie!
 
U mnie ostatnio na topie wszelkie wariacje związane z białym serkiem i dżemem :rofl2: Naleśniki, kanapki - ważne, żeby posmarować serkiem białym i na to dżem :tak: Albo miód... Z mało pożywnych, czasem się skuszę na popcorn ;-) Przy usg tydzień temu ważyli mnie i przytyłam do tej pory tylko 10dkg! :szok:
 
ja tez wszystko co smakuje konkretnie. Teraz nawet herbata jest dla mnie mdła nie mówiąc juz o ukochanym melonie :-p Dzisiaj na śniadanie pancakes musiał byc z dżemem pomarańczowo imbirowym :tak:
 
A ja ani z Ola ani teraz nie mam jakichś dziwnych zachcianek... Owszem czasem chce mi sie pizzę czy frytki , słodycze, ale z taka sama częstotliwością jak przed ciąża...
 
jejku oddam fortunę za kanapkę z pasztetem (najlepiej czosnkowym) i pomidorkiem (ale takim prawdziwym, jak są latem) a na to cebulka, sól i pieprz...

jejku... do sklepu daleko, pasztetu nie kupię a o letnich, prawdziwych pomidorkach mogę tylko pomarzyć, buuuuuuuu
 
Przykro mi ale znalazlam tylko taka :(


Dziewczyny czy jecie sery plesniowe?ja uwielbiam.ale jeszcze w ciazy nie jadlam.boje sie.ale mam taka ochote na pieczonego camemberta w boczku ze szok :(
 

Załączniki

  • 1390332875428.jpg
    1390332875428.jpg
    6,2 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry