reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parcie na żarcie, czyli o zachciankach :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A

Anulka198424

Gość
Hej,
myślę, że przyszedł czas na wątek, w którym opowiemy o naszych jedzeniowych potrzebach, może jakieś przepisy i sugestie. Jesteśmy teraz bardzo twórcze, nie boimy się fuzji, tylko czekać jak któraś z nas ogłosi, że jednak śledziu z dżemem to jest to!
A skoro o śledziu, to ja na początek proponuję:

Sałatka śledziowa:
4 ugotowane ziemniaki
1 filet śledziowy Bismarck - z octu, ale czasem można sobie pozwolić:)
1 cebulka
trochę czerwonej fasoli z puszki
majonez + jogurt
pieprz
Kroimy, mieszamy, jemy :) ja się właśnie zajadam, zjem całą bo M. nie za chętny
 
reklama
ja jakiś typowych zachcianek jeszcze nie mam ale zauważyłam, że nie mam ochoty na wędliny, najchętniej jadła bym tylko kanapki z żółtym serem i popijała je mlekiem.
Ogólnie zawsze lubiłam mleko ale nie aż tak :-D
kanapki z serem i mleko, ciasteczka zbożowe Degistive i mleko, kanapka z dżemem i mleko, no mleko musi być obowiązkowo do prawie każdego posiłku. Mąż się dziś śmiał czy pieczoną karkówkę też będę popijać mlekiem :-D
 
ja jem jajka, zauważylam ze jem ogromne ilości. dziś np ugotowalam zupe fasolową i jajka na twardo do niej :)
z moim pierwszym tez na początku jadlam jajka pozniej slodycze do konca ciąży ) zobaczymy jak teraz bedzie.
obyśmy tylko nie zwracaly tego co zjemy :-)
 
właśnie skończyłam jeść frytki, tak wiem, wiem, niezdrowe to no ale co ja poradzę, Bąbelek się domagał :sorry:

skończyłam frytki i właśnie zaczynam paczkę herbatników holenderskich z czekoladą :-D
 
ja mam nudności, nie zwracam całe szczęście.. jak jem to mi przechodzi na chwile.. staram się jeść małe porcje.. pomogła mi pomidorówka..po czym zjadłam dwa garnki w 4 dni..... co do nie zdrowego - dziś zjadłam pizze mrożoną ristorante.. jakoś miałam ochotę.. całe szczęście na razie nie ciągnie mnie do słodyczy... chciałabym sie nie roztyć
 
ja zjadałam dziś kanapkę z marynowana papryka boszzz jakie pyszne a potem zagryzlam szarlotką , zgroza:p
 
wczoraj miałam ogromną chęć na frytki (wspominałam wczoraj w poście, że jadłam frytki), no i chciał nie chciał trzeba było smażyć.

M. wrócił wieczorem z pracy i od razu poczuł, zapach frytek.

M. Frytki smażyłaś!
ja- (niewinna mina) nieeee, no co Ty...
M. no przecież czuję! Smażyłaś frytki i nic mi nie zostawiłaś, no ładnie...
ja- ale ja na prawdę nie chciałam smażyć tych frytek... ale... ale... no... musiałam...
(mina kota ze Shreka)... nasz Bąbelek mi kazał :sorry: :sorry:
M. (śmiech) i co? Bąbelek kazał Ci zjeść wszystko i nic mi nie zostawić??
ja- no dokładnie! widzisz jak Ty nasz swoje dziecko :-D
 
reklama
haaha u mnie tez frytki i frytki, taka ochota ze je jem
za to od slodyczy mam mdlosci i nie chce isc jesc a zapach czekolady okropienstwo
czasem zjem z chytrosci a potem zaluje

co do postu powyzej ze babelek kazal usmazyc frytki, to moj maz wczoraj wrociwszy z pracy po 23 przywiozl tajskie curry i co? wsunelam, o 23!! i mowie pyycha, a on sie patrzy z wytrzeszczem i mowi, ze groszek jeszcze nie potrzebuje tyle jesc, ja sie patrze na niego i mowie, ze groszek mial ochote na to curry to maz ze on co najwyzej zjadl by jeden widelec a nie caly duzy talerz :D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry