reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parę słów o nas:)

P

Pauletta

Gość
jeśli jest nas już coraz więcej to mysle, że najwyższa pora, żeby napisać parę słow o sobie, a tym samym lepiej sie poznać:)

w takim razie dam dobry przykład i napoisze troszkę o mnie:jestem Paula, a właściwie to Paulina,ale przyjęło się już Paula:)mam 20 latek, no prawie 21,z moim przyszłym męzulkiem znamy sie od czasów Liceum,już wkrótce planujemy słub(narazie po zaręczynach:))studiuje lingwistyke stosowaną(po wakacjach jak wszystko będzie dobrze zaczynam drugi rok..)ciąży nie planowałam, gdyż w zeszłym roku w wyniku wypadku samochodowego(6 miesiąc)zginelo moje maleństwo i szczerze mówiąc nie byłam gotowa na kolejne, no ale narazie staram sie cieszyć z tego co jest:))chociaż często dopadają mnie jakies głupie myśli, że tym razem też się coś stanie...:(wiem, że nie powinnam tak mysleć, bo stres szkodzi maluszkowi, no ale tak juz czasami bywa...narazie to chyba na tyle.

teraz kolej na Was:)!!

buziaczki dla wszystkich mamusi:*
 
reklama
jak latwo sie domyslec mam na imie joanna,mieszkam w czestochowie.mam 30 lat,jestem szczesliwa zoneczka
i mamusia 8letniego dawida i 5letniej maryni. jak juz wiecie na wiosne znowu nas przybedzie,
jestem jedynaczka i zawsze marzylam o duzej rodzince,moje marzenie sie spelnia,a na trzecie dzieciatko zadzwonil
ostatni dzwonek.
pozdrawiam wszystkie mamunie,dbajcie o siebie kochane! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Mam 27 lat, jesteśmy małżeństwem od lat 4 i to nasza pierwsza ciąża. Dlatego też jestem bardzo szczęśliwa, a jednocześnie pełna obaw. I wszystkim się strasznie przejmuję. 28 lipca pierwsze USG, nie moge się doczekać. Jestem nauczycielką, więc teraz mam wakacje i dużo odpoczywam.
 
Ja mam na imie Asia, mam 24 lata i jestem z Warszawy. Pracuje w ksiegowości i pewnie po wychowawczym strace tą prace, takiego mam juz szefa niestety. Z maluszka jestem bardzo zadowolona :) I nie mogę sie doczekać kiedy przyjdzie na świat a to jeszcze tyle czasu... Mam suczke rasy Golden retriever, ktora z pewnością ucieszy sie z nowego członka rodziny :)
 
mam nadzieję, że więcej tego szczęścia niż obaw:)chociaż ja sam jestem ich pełna..:(

ja tez sobie odpoczywam, cale 3 miesiace, bo zaczynam dopiro w pazdzierniku, jesli wszystko bedzie w porzadku...

pytia:a jesli moge zapytac, to czego uczysz??

buziaczki dla Was i dla Fasolinek:*
 
witaj Asiu widze, ze jestesmy w podobnym wieku, no prawie podobnym:)tez mam w domku psiaka i zastanawiam sie jak zareaguje na nowego czlonka rodziny, bo to straszny piesczoch i obawiam sie ze psinka moze byc zazdrosna, hehL)

a co do tej pracy, to moze nie bedzie az tak zle, ja zastanawiam sie jak pogodze studia z wychowaniem malenstwa, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze. mieszkam z rodzicami, ktorzy sa bardzo chetni do pomocy, wiec w czasie sesji pewnie mi wiele pomoga bo inaczej chyba nie dam rady..ale jestem dobrej mysli:)najwyzej zrobie sobie przerwe, zajme sie maluszkiem, a jak juz podrosnie to wroce na studia i dokoncze. chociaz nie ukrywam, ze wolalabym tej przerwy nie robic, no ale jesli bedzie trzeba..w koncu maluszek jest wazniejszy:)

trzymajcie sie cieplutko:)
 
gdy zaszlam w ciaze z moim pierwszym dzieckiem bylam na drugim roku,nie przerwalam naukii,wiec pauletta
jezeli twoi rodzice sa chetni do pomocy,a ty zdeterminowana to poradzisz sobie godzac dzidzie i nauke,
wiele dziewczyn tak robi.
buziaczki dla wszystkich zaciazonych
j.
 
no mam nadzieje, ze sobie poradze:)tyle tylko, ze tez nie chcialabym za bardzo obciazac rodzicow..ale zobaczymy jak to bedzie:)

buziaki:*
 
reklama
Pytia, dzieki bardzo za odpowiedz:)to pewnie calkiem ciekawe co?a jak znosilas prace?bo moja znajoma, ktora tez uczy w szkole narzekala na halas, to jej przeszkadzalo najbardziej, no i w pozniejszym czasie ciezko bylo jej po schodach wchodzic..

pozdrawiam serdecznie:)
 
Do góry