reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parę słów o nas:)

ja tez w ciagu ostatnich sesciu lat przeprowadzalam sie z 9 razy i tak jak izka i tereska zmianialam kraj ;) ale szczerze mowiac i tak w domu jest najlepiej.....az mi sie teskno zrobilo :(
 
reklama
żeby było najlepej trzeba go najpierw mieć i dlatego nasza emigracja żeby zarobić na domek swój własny kąt
 
kasila ja tez mieszkam w domku - mamusi a maży mi sie swój. Za stara na tułaczke jestem więc chyba kredyt nam zostanie. W nosie to mam najwyże rodziców dom kiedyś sprzedam na spłate no mąż też ma taką możliwość. A co do tułaczki jak ci sie tam spodoba to zostaniesz w anglii dużo łatwiej kredyt dostać no i spłacać. :)
 
Ja tez sie przeprowadzilam do Anglii ale teskni mi sie za Polska i ciagle zastanawiam sie czy nie wracac:confused:ale chyba nie ma po co:confused:najbardziej obawiam sie w pl zarobkow i dlatego nie wracamy jak narazie.
 
Ja mieszkam w irlandii juz od 7 lat ! Przyjechalam tylko na rok na kontrakt, poczym poznalam mojego meza i w zeszlym roku w czerwcu wzielismy slub! Na miesiacu miodowym zaszlam w ciaze i w marcu urodzila sie nasza Ellcia! Alan jest Irlandczykiem wiec szanse na powrot do kraju sa raczej marne. Na poczatku bylo ciezko, teraz juz jest lepiej! Czesto odwiedza mnie rodzina i ja tez latam do Polski jak tylko moge! Z ella bylysmy w Polsce 6 tygodni niedawno wrocilysmy! Ja mam na imie Emilia i mam 27 lat! Pozdrawiam wszystkie babyboomowe mamy! Same super babeczki!! ;-) No i oczywiscie calusy dla bobasow! Emilia & Ella!:blink:
 
Emilia córcia będzie 2 języczna - super mam nadzieje że ją Polskiego uczyć będziesz.


Moja siostra zabrała ze soba do GB syna6 letniego i stwierdziła że nie bęzie sięuczył polskiego bo po co. ja uważam że nigdy w życiu nie wiadomo
 
tez mysle ze zostaniemy troche dluzej niz planujemy moi rodzice jechali na rok zeby kredyty uregulowac a siedza chyba 4 rok i nie zamirerzaja wracac
moj maz strasznie sie przed tym broni on sie wybuduje postawi mi sklep i bar i to bedzie nas utrzymywalo
no zobaczymy czas pokarze
 
Emilia córcia będzie 2 języczna - super mam nadzieje że ją Polskiego uczyć będziesz.


Moja siostra zabrała ze soba do GB syna6 letniego i stwierdziła że nie bęzie sięuczył polskiego bo po co. ja uważam że nigdy w życiu nie wiadomo

Agawa ja juz do Elli tylko po Polsku mowie!! Musi umiec oba jezyki no jak to by bylo zeby ona wlasnej mamy jezyka nie znala, no i z dziadkami i kuzynami pogadac nie mogla! No to bylby wstyd normalny! Ja nie rozumiem ludzi ktorzy nie ucza dzieci Polskiego! Wstyd!!:no:
 
reklama
Emcia ja tez tak mysle .........jedyna okazja nauczyc maluszka jezyka polskiego jest tylko wtedy jak jest malutki zanim do szkoly pojdzie ..........bo pozniej to juz wokolo bedzie mial ten drugi jezyk .......i bedzie to o wiele trudniejsze:)
 
Do góry