reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parens Kraków

bertha

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Sierpień 2015
Postów
7 662
Hej,
Za 2 dni jade na pierwsza wizyte kwalifikująca do in vitro w klinice Parens w Krakowie.
Czy jest ktoś kto tam podchodził do in vitro?
Jakie macie opinie, odczucia? Na co zwrócić uwage, o co dopytać?



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Jaki lekarz Cię prowadzi?

Ja mam lekarza z kliniki Parens. Chodzę do niego 5 lat i dzięki niemu doczekałam się dwóch ciąż. Niestety jedną straciłam.
 
Wiesz co, powiem szczerze ze sie zapisałam na wizyte ale nie wiem jak sie nazywa lekarz :D mam nadzieje ze Janeczko. Ja generalnie jestem z Wrocka, i moj gin z Wrocka współpracuje wlasnie z Parens przy in vitro, z Janeczko wlasnie. :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Słyszałam bardzo dobre opinie o tym Janeczko. Ja chodzę do dr. Milewicza. Też tam pracuje przy in vitro i przy inseminacjach. Czasami to ten mój lekarz cuda działa..
Moja koleżanka po 10 latach w końcu się doczekała córki.
To widzę, że Cię niesie kawał drogi do tego lekarza :p Ja mieszkam 10 km od kliniki Parens. Mój mąż tam badał nasienie.
 
Jestem po wizycie. Dr Janeczko super! Bardzo spokojny, cierpliwy, konkretny. Polecam bardzo!


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
I jakie plany? In vitro?
Co Janeczko powiedział?

Tak tak, pojechaliśmy tam juz zeby in vitro omówić. Niestety musze zrobić jeszcze histeroskopie a M dokładniejsze badania nasienia. Ale naprawde baaardzo fajny lekarz.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Hej dziewczyny mogłabym prosić o polecenie jakiejś dobrej kliniki i lekarza. Planuje z mężem w październiku podejść do in vitro.
 
reklama
Do góry