reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
hehe no to w takim razie życzę CI bliźniaków, najlepiej parkę hehe
ja chyba też kupię sobie testy bo nie wiem czy już po czy przed owulką, nie mierzyłam tempki i ciężko mi stwierdzić
czy którejś z Was zdażały się owulki w 10-11 dc??
 
madziula czy ja dobrze rozumiem że w tym cyklu podchodzisz do crio ? Trochę mam zaległości i nie bardzo się orientuje, ale naturalsik miło widziany ;-)
nuna kciuki za naturalsa ;-) a powiedz mi co pan Józek robi ? chyba kiedyś była mowa na forum o panu z Tarnowa że pomaga w różnych dolegliwościach, co ci powiedział jak byłaś u niego ?
milena co u ciebie ? dawno cię u nas nie było
katarina odezwij się :tak:
 
hehe no to w takim razie życzę CI bliźniaków, najlepiej parkę hehe
ja chyba też kupię sobie testy bo nie wiem czy już po czy przed owulką, nie mierzyłam tempki i ciężko mi stwierdzić
czy którejś z Was zdażały się owulki w 10-11 dc??
ja chyba nigdy tak wcześnie nie miałam :no:, no ale zależy jak długie masz cykle? jeśli krótkie (takie 24-26 dniowe), to możesz mieć owulkę tak w 10-11 dniu! ....u mnie owulka nieraz i w 23 dc potrafiła przyjść :crazy:
...ja tempki nie mierzę i nigdy nie mierzyłam, więc na niej nie mam co polegać :sorry2:
 
madziula czy ja dobrze rozumiem że w tym cyklu podchodzisz do crio ? Trochę mam zaległości i nie bardzo się orientuje, ale naturalsik miło widziany ;-)
tak Anulka - wizytkę mam w piątek, no i jeśli endo będzie ładnej grubości, to podchodzę do crio na cyklu naturalnym :) .... oczywiście naturalne staranka też jak najbardziej wchodzą w grę - czemu nie :-) ...może będę następna :-D
 
madziula oczywiście że będziesz następna, nie ma innej opcji :-) na razie chyba nikt nie podchodzi do stym. ani do transferu ?
nuna a jak beta twojej siostry ?
rea a twoja siostra była u lekarza, uwierzyła już w swój cud ;-)
 
A kolejną po mnie mamuśką będzie Katarinka :-) ...zresztą wszystkim życzę wysokich wypasionych betek ...nieważne kiedy, ważne, żeby się w ogóle udało! zmykam do domciu :-) buziaki!
 
Anulka póki co beta mojej siotry ładnie przyrasła, kolejną robiła sobie w sobotę, czyli 3 dni po poprzedniej i wynosiła 1800, pierwsza 640 chyba, także oby tak dalej :)
 
reklama
Madziula ja mam cykle 30-31 dniowe, ale w tym miesiącu mialaś jakieś dziwne te bóle jajników bardzo wcześnie, zaczęłam pić też ziółka od bonifratów, może to one tak podziałały, sama nie wiem....

Anula Pan Józef przyjmuje w Krempachach koło Nowego Targu, On niby jest masażystą, ale np mi nie robił takiego typowego masażu, czy nastawiania, tylko uciskał odpowiednie punkty na ciele, które za coś tam są odpowiedzialne, ja tego nie potrafię powtórzyć...uciska i potem to tak rozmasowuje, rozgrzewa aby ból odszedł (bo przy 1 ucisku/dotyku boli masakrycznie). Uciska dosłownie wszędzie - na głowie, szyi, karku, uszach, plecach, stopach, pachwinach, nawet na kości łonowej, w miejscu gdzie miałam cięcia do operacji...mówi, że musi być dobry przepływ energii czy czegoś tam aby hormony swobodnie przepływały a jak są pewne te miejsca pozatykane to nie ma przepływu i że potem robia się te wszystkie problemy, cysty, torbiele, niedrożne jajowody itd... Ja pierwszy raz u Niego byłam jakieś 1,5 roku temu. Cały czas robiły mi się cysty, nawracały w kółko, brzuch i tył pleców w okolicy lędzwi to bolały mnie tak strasznie, że ja kilka miesiący to byłam cały czas na lekach przeciwbólowych, brałam po 8 iburpomów max dziennie!! Wiadomo, ze tak naprawdę jedynym wyjściem było branie znowu tabletek anty ...a ja nie chciałam...no i wtedy poleciłam nam Pana Józka znajoma mojej cioci, której corce bardzo pomógł...no i pojechaliśmy, bylismy 2 razy u Nieog na wizycie i potem wszystko mi odpuściło, ból całkowicie znikł, prawie rok miałam całkowity spokój, zapomniałam w ogóle o tabletkach, lekach itd....
No i z tego co wiem to pomógł już wieeelu kobietom zajść w ciążę, opowiadał nam kiedyś o przypadku, że mężczyzna miał marticę jąder czy coś takiego, no i teraz mają normalnie dziecko...we wtorek nam opowiadał o przypadku gdzie para 17 lat się starała o dziecko i dopiero wizyty u Niego im pomogły, mówi, że przyjechali z dzieckiem pokazać malutką :)

Jakby ktos chciał kontakt do Niego to piszcie :) naprawdę polecam, sp-rawdziłam na sobie :)
Teraz do Niego jezdze bo mam nadzieję, że pomoże mi zajść w ciążę naturalnie (we wtorek jedziemy drugi raz). To jest mega pozytywny i ciepły człowiek :)
 
Do góry