reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

parens rzeszów

Goyah, przede wszystkim gratulacje:-):-) Pochwal się, ile ważył synek:tak:W piątek rodziłaś przez CC i w niedzielę byłaś już w domu? Strasznie szybko A dlaczego na Rycerskiej? nie miałaś w planie w Profamilii?
Jak się czujesz? wszystko ok?:-)
 
reklama
Goyah Ja również dołączam się do gratulacji.
Wszystkim życzę wesołych i spokojnych świąt, a w Nowym Roku spełnienia marzeń.
 
Goyah gratuluję narodzin synka, :-)
Dziewczyny Wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku i oby przyszły był obfitszy w pozytywne bety ;-) tego z całego serducha wam życzy
 
Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyć trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.

Życzę Wam Kobietki, aby ten Nowy Rok przyniósł Wam właśnie to o co poprosicie :-)
Wesołych Świąt :-)
 
reklama
Dziewczyny Spokojnych Świąt i przede wszystkim spełnienia marzeń w Nowym Roczku!
Bo%C5%BCe%20Narodzenie.gif
 
Do góry