reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Witajcie jak ja dawno tutaj nie pisałam ale jak się siedzi z maluszkiem w domu to nawet na kompa się nie chce zaglądać. Wszystkim nowym dziewczynom życzę powodzenia, wiary i cierpliwości a zaciążonym spokoju i szczęśliwego rozwiązania. Madziula87 wszystkiego wszystkiego dobrego i spokojnego oczekiwania Ty to jesteś, że tak powiem weteranka IVF i kobieta pozytywnego myślenia :) Mam nadzieje, że jak się kiedyś zrobi w końcu cieplej na wiosnę to może jakieś spotkanie znów się uda zorganizować :)
Ja już wróciłam do pracy i niestety Maksiu do żłobka musiał iść. Ale próbowaliśmy trochę zmienić plany i w grudniu podeszliśmy do criostransferu i jakież było nasze zdziwienie, że się znów cud zdarzył bo Maksiu został z nami pierwszy :) No ale niestety plany skończyły się na 8tygodniu :/ I skończył się mój entuzjazm, że może nam się udaje.... Jeszcze na nas czekają zarodki więc mam nadzieję, że Maksiu nie będzie sam
Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam :)
 
Daaawnooo mnie nie bylo. Fajnie,że forum odżyło. witam nowe twarze, życze wytrwałosci i siły.
madziula87 rośnij zdrowo.
Rea czytasz jeszcze. Czerwona oliwka jak twoja pociecha? U mnie 15-stego minie rok od przyjscia na swiat naszego cudu. Kiedy to zlecialo. I już nie dlugo jadę do białego po rodzenstwo. :)
 
Goyah, Milenko ...rosnę rosnę i Nasza Maleńka Perełka też :) ...leci mi właśnie 24 tydzień i już nie mogę doczekać się połowy czerwca, kiedy na świat przyjdzie cudzik z podejścia 2 ...transfer nr 6 :) ...warto było walczyć, miałam wsparcie i chociaż były chwile zwątpienia - nie poddaliśmy się ;) ...dla Was Kochane, dla waszych roczniaków i przyszłych Dzieciaczków dużo szczęścia i zdrówka :*
 
Dziewczyny potrzebuje endokrynologa. Pisałyście kiedyś coś na ten temat, ale nie mam czasu jeszcze raz wszystkiego czytać. Jak wiecie coś na ten temat to ... plis:)
 
Madziula to już za połową bliżej niż dalej :) dbaj o siebie.
Milena
ojjj prawda jak to leci mój smyk już ma 15m-cy ehhh a pamiętam jak wróciliśmy ze szpitala z maluszkiem heheh i nie wiedzieliśmy co z nim robić :happy2: my też już zdecydowaliśmy się na próbę no ale niestety nie udało się teraz muszę trochę odczekać przed następną ale program jest do lipca więc nie wiem czy damy radę przed końcem i się zastanawialiśmy czy nie przyjąć od razu dwóch później czas pokaże...
pozdrawiam serdecznie :)
 
wroce i ja w skrocie opisac co u mnie
Otoz wlasnie konczymy 26tc. Niestey wciaz o cos trzeba walczyc. Piersze zeby bylo, potem zeby zostalo a teraz zeby czasem dzieciatko nie chcialo pojawic sie za szybko.
Liczymy kazdy dzien do przodu, mam zalozony szew przy szyjce 14mm i ciagle twardy brzuch. W kazdym razie walka trwa do konca a wy trzymajcie kciuki za nas!!!!

Milena walcz! trzymam &&&
 
reklama
Milena przykro mi, że się nie udało ale dobrze, że masz możliwość jeszcze dalej próbować. Ja niestety muszę odczekać co najmniej 3 cykle ale coś moja psychika szwankuje bo boję się próbować, że znów się uda ale nic z tego nie wyjdzie :( i jak na złość moje dwie koleżanki sąsiadki są w ciąży i znów się zaczyna coś takiego że dokoła widzę same ciężarne kobiety a ja znów jakieś problemy :/ no ale cieszymy się Maksiem łobuziakiem :)

Zuzik gratuluje serdecznie :)
Nafoczka życzę Ci duuużo spokoju i determinacji, że wszystko będzie dobrze trzymam za Ciebie &&&
 
Do góry