reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Cześć dziewczyny . Mam Hashimoto i niedoczynność mam szansę na dzidzia ? Jak radzić sobie z myślami o dziecko jestem załamana . Lekarz dał mi stymulacje jajeczkowa ia A nie dostałam miesiączki:-( okres os 8 styczeń A owulacje testy pokazały 6 luty :( masakra o brak dalej miesiączki:-(
oczywiscie, ze masz szanse :) znajdż dobrego endo (chyba, ze masz) i sie nie martw. a test robiłaś?
Ja straciłam 4 ciąże a i tak mi sie udało własnie na stymulacji (choc nie wiem czy akurat była mi potrzebna) Poszukaj tu wątków tematycznych z problemami tarczycy.
Możesz o hashimoto zapytac tez tu
Link do: Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne
choć tu dziewczyny walczą raczej po poronieniach ale jednak z tarczyca też niejedna ma na bakier
 
reklama
Powiem tak moje tsh było 3cos jak zaczęłam się starać
teraz moje tsh jest 2 coś
wyniki badań są ok ... Mam dobrego Endo. Więc wszystko mam uregulowane .
Anty tpo są też nie dużo podniesione
Obecnie ważne 97 i mam 168 wzrostu
Pytanie dlaczego nie mam okresu ? Mi jest raz na 2 miesiące:(
Owulacje miałam 6luty gdzie okres powinnam dostać 8 luty ...
Okresu brak zrobię test ciążowy pod koniec miesiąca bo może akurat się udało ... A lekarz dał mi stymulacje ...
Wyniki badań mojego męża na 6 plus :-)
Martwię się że nigdy nie zostanę mama ta myśl dobija mnie każdego wieczoru strach panika dziewczyny jak radzić sobie :(
 
Powiem tak moje tsh było 3cos jak zaczęłam się starać
teraz moje tsh jest 2 coś
wyniki badań są ok ... Mam dobrego Endo. Więc wszystko mam uregulowane .
Anty tpo są też nie dużo podniesione
Obecnie ważne 97 i mam 168 wzrostu
Pytanie dlaczego nie mam okresu ? Mi jest raz na 2 miesiące:(
Owulacje miałam 6luty gdzie okres powinnam dostać 8 luty ...
Okresu brak zrobię test ciążowy pod koniec miesiąca bo może akurat się udało ... A lekarz dał mi stymulacje ...
Wyniki badań mojego męża na 6 plus :-)
Martwię się że nigdy nie zostanę mama ta myśl dobija mnie każdego wieczoru strach panika dziewczyny jak radzić sobie :(
 
Cześć.W skrócie napiszę naszą historię.U mnie było wszystko w porządku chociaż nadwaga 97 kg/ 163 cm wzrostu,wiek-40,no I nadciśnienie.U męża tylko 1% dobrych plemników.Po pierwszym in vitro udało się jestem w 5 miesiącu ciąży bliźniaczej.Wiem że Ty masz inny problem ale moja rada to nie poddawać się I walczyć do końca pomimo braku wsparcia I braku wiary czasami.Życzę Ci z całego serca powodzenia.
 
Dziękuję bardzo za wsparcie .... Mam.tylko was bo narazie nikomu nie mówię o moich problemach z zajściem w ciążę chodzi o rodzinę znajomych ... itp ...
 
Więc zacznę od początku.Pierwsze starania rozpoczęliśmy w 2013 od Parensa w Rzeszowie.Właściwie to od 2009 w Anglii ale tam nie mieliśmy szans ze względu na to że ważyłam za dużo(82kg) wtedy no I mąż palił (dalej pali).W Parensie od razu po wynikach badań zaproponowali nam in vitro.Niestety ani psychicznie ani fizycznie nie byliśmy gotowi(obydwoje zaczęliśmy nowe prace w Anglii,nie mieliśmy środków finansowych aż na tyle no I nikt nie dał by mi urlopu na 1,5 miesiąca a latanie tam I z powrotem odpadało )Między czasie zaczęliśmy się starać o adopcję ale śmierć mojego taty I teścia odebrały nam ochotę na jakiekolwiek działania aż do 2016.Pod koniec Roku zdecydowaliśmy się podejść do tematu jeszcze raz.Zaczęliśmy od badań I wizyt w kwietniu 2017.Wszystko trzeba było zaplanować,uzgodnić z lekarzem,pracodawcami no I zaczęliśmy.Wykonaliśmy wszystkie niezbędne badania zlecone przez lekarza I wystartowaliśmy w październiku.Trudno mi policzyć całe koszta ponieważ ja za wszystkie badania musiałam płacić ale trzeba liczyć około 13 tysięcy.Przepraszam za tą epopeję ale tak to wszystko wyglądało.Duże znaczenie w moim przypadku miała dieta.
 
Rozumiem . Ale in vitro miałaś bo dużo wazylas czy po prostu miałaś problem jakiś w sobie np coś zhormonami lub słabe nasienie ?
Czemu in vitro ?
 
reklama
Do góry