reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Dziewczyny A co powiecie na temat
Różowej wydzieliny z pochwy A na drugi dzień brązowa ! ?? Nie dużo jej :)
Okres spóźniony 11 dni :(
 
Ja obecnie leczę sie ginekologicznie u pana góry
jeszcze do parentsa nie zagladam .
dzis robiłam tescik niestety negatywny moze za wczesnie zrobiłam .
w wtorek mialam podany zastrzyk po zastrzyku nie miałam zadnych dolegliwosci nic mnie nie bolało .... dzis zrobiłam tescik wyszedł negatywny jest to 13 dzien po zastrzyku ....
zastrzyk mialam 6. 03 jajeczko bylo na 20 mm czyli owulacja powinna byc od 24-36 licze ze pękło 7-8.03 to dzis bedzie 10 dzien jak by była owulacja ... ale nic nie bolało... zrobie za tydzien tescik .
tracę nadzieję i siłe .....:( na to by być mamą
 
Mam hashimoto niedoczynnosc tarczycy i zauważyłam od pracy miesiecy ze mam grube czarne włosy na rekach i czasem na brodzie mi rosna takie pojedyncze .... czyżby kolejna choroba ???:(
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa. Mam juz jedno dziecko jest problem z drugim mianowicie nie z zajsciem w ciąże ale z donoszeniem, umnie jest problem z obumieraniem ciąży 12 tyg i 15. Jestem juz po dwóch stratach. Czy dr Magoń jest specjalista który nadaje się do tego typu spraw. Czy jest tu jakaś dzieewczyny która z takim problemem trafiła do niego i pomógł jej . U mnie trzeba fachowca z zakresu ginekologi i immunologi i Bóg wie czego jeszce
 
reklama
Czy prowadzi takie beznadziejne przypadki?
Z immunologią to tylko dr Paśnik w Łodzi.
Musisz się przebadać i znaleźć przyczynę odrzucania ciąży. Czasem wystarczą zwykle leki np heparyna, a czasem trzeba coś bardziej skomplikowanego.
Dr Magoń, no cóż, dobry przy problemach z zajściem. Ale w Twoim przypadku ruszylabym dalej.

Polecam wątek "poronienia nawykowe leczenie immunologiczne", tam dziewczyny mają meeegaaa wiedzę w temacie :)
 
Do góry