reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Cześć dziewczyny :)

Znacie dr Mariola Lewandowska przyjmuje w pro familii w Rzeszowie jakieś opinie ?

Na razie jeżdżę do Tarnowa do dr Przybycienia ale mam u niego jeszcze jedną wizytę tylko i myślę kogo prowadzącego szukać ... wczesniej chodziłam do Łozińskiego ale zawiodłam się na nim teraz już wgl przyjmuje na ilość nie na jakość :/ 5 minut wizyty 2 stówki :/
 
reklama
@motylkowelove ja chodziłam do dr tosia w sumie z podejscia bylam zadowolona, zawsze w kontakcie i wizyta min 15-20 min. Tez umówiłam sie do Przybycienia a co u Ciebie wyszło? Jestem ciekawa czy jestes zadowolona. Jakie leczenie
 
@motylkowelove a jakich problemów? Ile masz lat. Długo sie leczysz u tego doktora?Ja umówiłam sie na sierpien bo terminy sa do doktora. Niestety wciąż czekam na wyniki badań.
 
Cześć dziewczyny .
Właśnie będę się wybierać do
Doktora Magon ale z tego co tu czytam aż się boję ....
Mój ginekolog polecił mi pana doktora A mam do niego zaufanie 100% więc chyba się wybiorę ...
Powiedzcie mi dziewczyny ile kasy wam szło miesięcznie za co placiliscie ? Czy badania były prywatne czy też można było robić na NFZ ?
Mam Hashimoto
Niedoczynność tarczycy
2 stymulacje nie udane ( jajeczka piękne ale nie pyklo) wszystko z zegarkiem .
Boję się że nie zostanę mama ta myśl dobija mnie każdego dnia :-(
 
Cześć dziewczyny .
Właśnie będę się wybierać do
Doktora Magon ale z tego co tu czytam aż się boję ....
Mój ginekolog polecił mi pana doktora A mam do niego zaufanie 100% więc chyba się wybiorę ...
Powiedzcie mi dziewczyny ile kasy wam szło miesięcznie za co placiliscie ? Czy badania były prywatne czy też można było robić na NFZ ?
Mam Hashimoto
Niedoczynność tarczycy
2 stymulacje nie udane ( jajeczka piękne ale nie pyklo) wszystko z zegarkiem .
Boję się że nie zostanę mama ta myśl dobija mnie każdego dnia :-(
Witaj @roza22!
Moja przygoda z dr Magoniem zaczęła się w 2015 roku.
W 2016 zostałam mamą dzięki jego leczeniu i inseminacji.
W tym roku pojechaliśmy po rodzeństwo. Po inseminacji jestem w ciąży. I to bliźniaczej ;)
Powiem tak... na pierwszy rzut oka wygląda jakby tam wszystko szło taśmowo. Pacjentka za pacjentką, wizyta zwykle trwa krótko. Ale jak dla mnie doktor ma na tyle doświadczenia, że np na usg widzi wszystko (jest u niego bdb usg).
Badania raczej prywatnie, chyba, że uda Ci się załatwić jakieś od lekarza rodzinnego.
Wymazy na chlamydie, mycoplazme, ureaplazme ok 300zł i ważne "tylko" 3 miesiące. Badania wirusowe przed zabiegiem to kolejne 300zł (tym razem od osoby - Ty i partner/mąż) i tez ważne 3 miesiące...
Do tego hormony, cytologia, Seminogram.
Wizyta 150zł...
No tanio nie jest, ale ja dzięki niemu jestem mamą i żadne pieniądze nie są ważne. Nawet jak ich nie ma...to dla takiego celu warto wykopać spod ziemi ;)
 
Dziękuję za odpowiedź. . Ja też dużo dam by zostać mama ale boję się że w pewnym momencie braknie mi kasy i zacznę się zapozyczac ale brak dzieci zabije mnie i sama o tym wiem :/ ... myślę że nie bd ciulowym przypadkiem pana Magonia :/
 
Dziękuję za odpowiedź. . Ja też dużo dam by zostać mama ale boję się że w pewnym momencie braknie mi kasy i zacznę się zapozyczac ale brak dzieci zabije mnie i sama o tym wiem :/ ... myślę że nie bd ciulowym przypadkiem pana Magonia :/
Jeżeli nic Ci nie wyskoczy po drodze, np w badaniach, uda Ci się maksymalnie przez dwa cykle. I podjedziesz do 1 szczęśliwej inseminacji, to w 2tysiącach powinnaś się zmieścić.
 
reklama
A co ile miałaś wizyty np w miesiącu ile razy ??
To zalezy czy w cyklu z inseminacja czy tylko badania.
Jak badania to:
- cena wizyty plus cena badań
- kolejna kiedy jechałam odebrac wyniki i nie trzeba bylo powtarzać badania
A jak cykl kiedy Podchodziłam do IUI:
- pod koniec cyklu sprawdzenie czy nie ma torbieli
- pierwszy monitoring ok 9-11d.c
- drugi monitoring 12-13dc
- wizyta z zabiegiem (600zł)

Leki warto wykupywac w tych aptekach co maja podpisane z nimi umowy (dwie w Rzeszowie) bo jest sporo taniej. Np ovitrelle u nich 60zł, a w normalnych aptekach 100-110zł.
 
Do góry