reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Dziękuję ślicznie za odpowiedz :) dajesz nadzieje ..
My się staramy 2.5 roku około niby miałam prolaktyne w normie tsh tez tyle badań wiem ze mam pco zażywalam clo owulacje były ciazy brak ..mąż się nie badał jeszcze....pierwsze dziecko udało się nam w 1 cyklu a teraz ....:( miałaś robią na droznosc u tego lekarza ?
Drożność robi w gabinecie. Przed zabiegiem trzeba wziąć tabletkę przeciwbolowa.sam zabieg trwa krótko. A ból, porównywalny z miesiączka.

I mąż obowiązkowo musi zrobic badanie nasienia. Bez tego nie ma sensu leczenia. Dobrze jakbyś zrobiła badania hormonalne.
Na poczatku cyklu tsh, fsh, lh i estradiol. A miedzy 16 a 22 dniem cyklu prolaktyna, Progesteron, Dhea-S. I amh - rezerwę jajniowa.
Dr pobierze Ci wymazy na chlamydie, mycoplazme i ureaplazme. I biocenoze pochwy. W razie złego wyniku, przejdziesz leczenie antybiotykiem.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny. Chcąc dodać wam otuchy to tylko napisze ze warto walczyć do samego końca. Nam udało się przy 6 ciąży i niestety nie przy pomocy Rz. lekarzy tylko dzięki dok. Przybycienowi ale to już była dla mnie ostatnia deska ratunku. Udało się a to jest najważniejsze i jego tez mogę z całą odpowiedzialnością polecić
 
Drożność robi w gabinecie. Przed zabiegiem trzeba wziąć tabletkę przeciwbolowa.sam zabieg trwa krótko. A ból, porównywalny z miesiączka.

I mąż obowiązkowo musi zrobic badanie nasienia. Bez tego nie ma sensu leczenia. Dobrze jakbyś zrobiła badania hormonalne.
Na poczatku cyklu tsh, fsh, lh i estradiol. A miedzy 16 a 22 dniem cyklu prolaktyna, Progesteron, Dhea-S. I amh - rezerwę jajniowa.
Dr pobierze Ci wymazy na chlamydie, mycoplazme i ureaplazme. I biocenoze pochwy. W razie złego wyniku, przejdziesz leczenie antybiotykiem.

Powodzenia!
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź ☺
 
witam,
leczę się od jakiegoś czasu w prensie w Rzeszowie... będziemy podchodzić do IUI w następnym cyklu. Czy jest ktoś kto podchodził tam do IUI lub in vitro? Jakie macie doświadczenia? Komuś się udało??
Witam. Może Pani dać znać jak poszło i kto Panią prowadził? Też planuję tam IUI.
 
reklama
oliwka dzięki :)
tak przypuszczałam, że to tak wygląda choć ja leczę się u dr. Słowika.... ale możliwe, że IUI nie będzie potrzebna bo wczoraj byłam na becie i jestem w 3 tygodniu ciąży:-):-) jestem w szoku bo w tym cyklu mieliśmy podejść do IUI..... tzn. jeszcze nie mówię hop bo to dopiero początek i wiadomo, że różnie to bywa.... oczywiście po wczorajszej radości dziś zaczynam się stresować bo testy pokazują tylko cień cienia ale beta wskazał ciąże a jutro idę powtórzyć więc będę wiedzieć co i jak. Idę też do mojego doktorka. Może lutkę dostanę:tak:
szkoda, że Wam się nie udało ale teraz na pewno się uda. Dziwne tylko, że nie miałaś robionego usg ani przed ani po IUI....skąd wiadomo czy pęcherzyk pękł wogóle? Mój gin robi ma przy cyklu naturalnym USG po owulacji, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Ja bym nalegała na USG. A byłaś stymulowana czy na naturalnym cyklu robiliście IUI?
Dzięki wielkie za info i trzymam za Was kciuki &&&&&&
Witam. Czy mogłabyś mi powiedzieć więcej na temat dr Słowika i jego podejścia? Ponieważ zostałam do niego skierowana przez innego lekarza z Rzeszowa w celu zrobienia IUI ale komentarze w necie nt doktora toche mnie zastanawiają.
 
Do góry