reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Witajcie dziewczyny uciekam z kliniki:-) lepiej pozno niż wcale po II nieudanej próbie juz sie nie łudze . Zbieram sily i analizuje koszty powiedźcie mi prosze czy w innych klinikach rozpatruje Warszawe i Bialystok tez tak jest jak tu , ze placi sie tylko za leki czy dochodzą jakies dodoatkowe koszty( oczywiscie oprocz dojazdów bo juz wkalkulowałam)?? dziekuje z góry za odpowiedź
 
reklama
Białystok pierwsza wizyta(kwalifikacyjna)Plus powtórka badań około 600 czy 700 złotych mnie wyszło. No i noclegi. Life is go on nocowala za 30 zl doba w akademiku
 
Hej :) witajcie długo mnie nie było bo ja weselnie od siostry powróciłam. Trochę przygotowań i trochę urlopu ale podczytywałam ciągle. Ja chętna na spotkanie zawsze jak tylko będę mogła w tygodniu zawsze i ewentualnie następny weekend jeśli nic nie wypadnie. Pozdrawiam serdecznie nowo przybyłe dziewczyny i reszcie życzę duuuużo cierpliwości i wytrwałości. I oczywiście pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i mamusie :)
 
Hej bylam kiedys czesto na tym forum. Mam slicznego 2,5 letniego synka z inseminacji w Rzeszowie u dr. Magonia i aktualnie jestem w 34tc z drugim malenstwem. Piersza ciaza - inseminacja udala sie za piątym podejsciem a kolejna po pierwszej próbie. Takze powodzenia wszystkim starajacym sie zarowno w Parensie jak i w innych klinikach.
 
Hej, zagląda ktoś tu jeszcze?
Ja dołączyłam do Was w styczniu. Wtedy to podjęłam leczenie w Parens Rzeszów. I gdyby wtedy ktoś mi powiedział, że będę w ciąży, z pewnością bym nie uwierzyła...
Tak, noszę pod serduchem małego Kropeńka, a wszystko po udanej, drugiej IUI.
Wiem, że nieraz dopadają was wątpliwości, czy to dobre miejsce na szukanie pomocy, czy kadra wykwalifikowana... Wiem, że targają wami różne dylematy.
Ale dziś wiem, że uzyskałam tam fachową pomoc. I dziś mogę cieszyć się z Naszego Cudu.
Wszystkim Wam życzę odważnych decyzji, szukania nowych dróg leczenia. Bo na końcu czeka na Was Dzieciątko o które tyle walczyłyście.;-)
 
Hej Dziewczynki,
Długo mnie tu nie było, ale chyba znowu czas pomyśleć nad planem działania...
Zuzik gratulacje!! super, że Ci się udało :) a TY chodziłaś do dr Magonia???
Ala dla Ciebie również gratulacje i udanego rozwiązania, bo już za wiele Ci nie zostało :)
Life is go on a co u Ciebie? Jaka sytuacja??

Pozdrawiam Was Dzieczynki!
 
reklama
Witajcie dziewczynki , strasz na cisza tutaj to prawda ;-) co u Was ?
My rośniemy zdrowo , Kacperek kopie solidnie by mamusia się nie martwiła ;-)
Jutro wizyta, bliżej końca 6 miesiąca .....
 
Do góry