reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Partner 50+ i starania o dziecko

Biorę beta - bloker na serce bo mam tachykardię
Beta-bloker miałam odstawiony na czas ciąży i później karmienia piersia. Przed staraniami byłam na konsultacji u swojego kardiologa i omawialiśmy leczenie. Jak już się uda to w trakcie ciąży zrób holter. Teraz też dobrze zrobić by wiedzieć jak wygląda sytuacja.
 
reklama
Beta-bloker miałam odstawiony na czas ciąży i później karmienia piersia. Przed staraniami byłam na konsultacji u swojego kardiologa i omawialiśmy leczenie. Jak już się uda to w trakcie ciąży zrób holter. Teraz też dobrze zrobić by wiedzieć jak wygląda sytuacja.
Idę w maju na kontrolę do kardiologa to o wszystko wypytam.
 
generalnie jeżeli ciąża nie nastąpi po 6 mies. starania, należy udać się do lekarza. Ale zgadzam się z dziewczynami, im wcześniej, tym lepiej. Do lekarza należy udać się razem, i lepiej do kliniki niepłodności, Akurat w kwestii starania się o dziecko, moim zdaniem, ginekolog może mieć za mało wiedzy. Standardowe badania jak dla osób starających się. Natomiast dla męża można zastanowić się nad karyotypem, ponieważ jest po 45+. Jest to badanie rekomendowane. Powodzenia
 
Do góry